Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Video Sazan Hamuru Hazırlama - Sazan Yemi Tarifi

terkosfishing

Yeni Üye
Adı
Nazım
Kan Grubu
A Rh Pozitif

Sazan yemi hazırlama, sazan avı için en önemli etkenlerden biridir. Hazırlamış olduğumuz bu videoda sazan avı teknikleri konusunun başında gelen hamur ile avlanma konusuna değiniyoruz.

"Sazan hamuru nasıl hazırlanır?" sorusunun cevabını elimizden geldiğince ayrıntılı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Atraktör yem katkıları ve diğer sazan hamuru malzemeleri hakkında gerekli açıklamalar yine video içerisinde yer almaktadır.

Ayrıca merak edilen konulardan biri olan hamur ile sazan yayı kullanımı konusuna da değinmeye gayret gösterdik.

Hamur yapımı ile ilgili aklınıza takılan soruları videonun altında yer alan yorumlar kısmında sorabilirsiniz.Bize destek olmak için abone olmayı unutmayın, iyi seyirler.

mdyildiz

Üye
Adı
Doganay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bana memleketi hatırlatan karışım. Hemen hemen aynı içerik ama yumurta ve şekerli vanilyayı daha çok kullanırdık biz. İstanbulda malzeme aldığım abiye karışımı anlatırken beni civciv yemi kullanmamam konusunda uyarmış, göl dibindeki yaşama zarar verdiğini söylemişti. İnternette biraz araştırmış bilgi bulamamıştım o yüzden bu bilgiyi öğrendiğimden bu yana memlekete gittikçe aynı karışımı civciv yemsiz yapıyorum.

Aklıma da gelmişken forum ahalisine sorup; civciv yeminin zararlı olup olmadığını doğrulatmak isterim...

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi