Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Scream61 geri geldi... Selamlar..

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Herkese Merhabalar

Scream 61 nikimle diğer iptal olan siteden askerlik görevimi yapacağımdan dolayı ayrılmıştım ve dönüşümde siteye tekrar girdiğimde bu talihsiz olayı gördüm. ve balıksevdamın samimi ve güzel paylaşımlarına geri döndüm ...

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Hoşgeldin Emre,keyifli paylaşımlar dilerim..:)
Erdal abi hoşbulduk en büyük başarılarım eşkina, gelincik, iskorpit,istavrit,israil sazanı ama senin resimlerdekileride yakalmayı başarırım inşallah. ;) Avlağın bereketli olsun

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Hamdi bey hoşbulduk sizi diğer sitede o zamanlar daha aktiftim onun için yaptığınız organizasyonlarda ne kadar başarılı olduğunuzu biliyorum ve tebrik ediyorum. Yeni organizasyonlarda başarılar ;)

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Emre hoş geldin. Ben de ortada birşey yokken neden ayrıldı bu çocuk diyordum. Hayırlısıyla, kazasız belasız gelmişsin askerden ailenin gözü aydın.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hamdi bey hoşbulduk sizi diğer sitede o zamanlar daha aktiftim onun için yaptığınız organizasyonlarda ne kadar başarılı olduğunuzu biliyorum ve tebrik ediyorum. Yeni organizasyonlarda başarılar ;)
Teşekkürler Emre, sen eski tanıdığımız arkadaşlardansın. Simini görünce hemen anımsadım. Başka isim kullansan tanıyamıyabilirdim :)

scream61

Aktif Üye
Adı
Emre TİRGİL
Emre hoş geldin. Ben de ortada birşey yokken neden ayrıldı bu çocuk diyordum. Hayırlısıyla, kazasız belasız gelmişsin askerden ailenin gözü aydın.
Merhabalar Önder abicimseni gördüğüme sevindim valla benimde gözlerim seni aradı. Çok şükür askerlik bitti döndüm yavaş yavaş toparlıyorum işte. Balık sevdama geri döndüm artık bol bol görüşürüz inş. ;)