Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Marka Takım için Önerilerinizi Bekliyorum

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
av sitilin ne bence bahsi geçen kamış cürretkar bir kamış ayrıca kendini tanıtan bir konu açarsan seviniriz

Coşkun meray

Daimi Üye
Adı
Coşkun Meray
Valla at çeke 2000tl yatırmak bana göre pek akılkarı değil:))eskiden öğretilen problemler vardı ali paradının 4/2 siyle diye başlıyan bence 2000 tl ile böyle bir problem çözebilirsin özgür.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Powergame in 3 metresini kullanıyorum. Memnunum. 70 grama kadar zorlayarak attım. Ucu biraz ince ve esnek olmasına ragmen gayet hızlı topluyor. Hafif sahtelerde de performansı iyi. Klavuzları kaliteli ama epoksi işçiliği cok iyi olmadığından zmanla epoksini altında lekelenme yapıyor. Onun dışında alınabilecek bir kamış. Stella zaten tamamdır. Ama bulabilirsen 2013 modellerini bakmanı tavsiye ederim.

GnGrGn

Yeni Üye
Adı
GünGör Gün
o kadar siteyi gezip yazı yazmamak yorum yapmamak (benim için geçerli) şimdi yorum yapmak tuhaf olacak...
at-çek konusu üzerine baya araştırdım sayılır yazdığın ürünler gayet güzel ama o fiyatlara ülke pazarımız da olan şeyler bi alışkanlıktır gidiyor...
bi siteye giriyor yazılanları okuyorsun fikirlerin oluşmaya başlıyor stella makina çok iyi ama kamışına gelince bence ondan daha iyi kamışlar mevcut nedense şu sıralar ülkemiz pazarın da az hatta yok denilecek sayıda olan kamışlara bakıyorum şu sıralar jp pazarına bir bak derim...
nacizane fikrimdir...
ar-c type vr // type xx // exsence // lunamis // gibi gibi

ozgur52

Üye
ewet kendimi tanıtmadım kusura bakmayın , adım özgür istanbul'da yaşıyorum 27 yaşındayım bir gıda firmasının IT bölümüne bakıyorum evliyim ve bir kızım var ,

bu takımı seçmemdeki neden kamış için zorlayan ve tuttuğun balıktan zevk almanı saylıyan bir kamış arkadaşım aynısını kullanıyor bir kaç kere tutma şerefine diyim nail oldum ve bendede olmalı dedim :) ama şöyle bişi var sizin tecrubeleriniz daha iyidir eminim ve önerileriniz bu olursa daha iyi olur demeniz çok önemli şu evrede benim için,

ben her zaman bir eşyayı bir kere alıp aklım kalmasın diyen bir insanım ve piyasa araştırmamdada bu takımla uzunca bir süre beni üzmiceğini anladım stellayı seçmem yine arkadaşımın fikirleridir hem marka kalitesi hem kendi özellikleri spin için ideal olduğunu düşünüyorum ama forumda bir arkadaştada olduğunu okudum ses ve sorun çıkardığını yazmış fikirlerim değişmeye başladı diyebilirim:)

aklımda ikinci bir makine daha var aslında yine shimano nun hem çok hafif at çeklerde yormayacak hemde fiyat olarak daha uygun fikriniz varsa bu makine konusunda fikirlerinizi almaktan çok memnun olurum ,

Shimano Vanquish 4000F

Saygılarımla,

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
ewet kendimi tanıtmadım kusura bakmayın , adım özgür istanbul'da yaşıyorum 27 yaşındayım bir gıda firmasının IT bölümüne bakıyorum evliyim ve bir kızım var ,

bu takımı seçmemdeki neden kamış için zorlayan ve tuttuğun balıktan zevk almanı saylıyan bir kamış arkadaşım aynısını kullanıyor bir kaç kere tutma şerefine diyim nail oldum ve bendede olmalı dedim :) ama şöyle bişi var sizin tecrubeleriniz daha iyidir eminim ve önerileriniz bu olursa daha iyi olur demeniz çok önemli şu evrede benim için,

ben her zaman bir eşyayı bir kere alıp aklım kalmasın diyen bir insanım ve piyasa araştırmamdada bu takımla uzunca bir süre beni üzmiceğini anladım stellayı seçmem yine arkadaşımın fikirleridir hem marka kalitesi hem kendi özellikleri spin için ideal olduğunu düşünüyorum ama forumda bir arkadaştada olduğunu okudum ses ve sorun çıkardığını yazmış fikirlerim değişmeye başladı diyebilirim:)

aklımda ikinci bir makine daha var aslında yine shimano nun hem çok hafif at çeklerde yormayacak hemde fiyat olarak daha uygun fikriniz varsa bu makine konusunda fikirlerinizi almaktan çok memnun olurum ,

Shimano Vanquish 4000F

Saygılarımla,
Shimano Biomaster 15-50 gr atarlı 2,77 mt. kamış ve Vanquish 4000 makina çok iyi bir takım olacaktır. Speedmaster gayet güzel bir kamış ancak AX serisi artık üretilmiyor ve BX seriside yakında gelecek Türkiye ye. Ayrıca Stella alacaksanız Vanquish e , Vanquish alacaksanız Stella ya ihtiyacınız yok diye düşünüyorum ama yinede Shore jig gibi bir disiplinle avlanacaksanız Stella ya ihtiyacınız olabilir.

ozgur52

Üye
Stellanın yeni modeli amerika ve japonyada lansmanı yapılmış ve satışta türkiyedeki dipritör haziran avrupa lansmanı yapılır ekim gibide bize gelir dedi ve fiyatı vergiler felan 2 nin üzerinde olucağını düşünüyorum toyatada çalışan bir arkadaşım vasıtası ile amozon sitesinin japonya lokasyonundan Shimano Stella SW 5000XG modelini satın aldım ve fiyatı türkiyedeki eski fiyatından daha ucuza maal oldu :) ürün elime geçer geçmez sizinle paylaşıyor olucam hayırlısı olur inşallah :)

ryetik

Daimi Üye
Adı
Ramazan Yetik
Stellanın yeni modeli amerika ve japonyada lansmanı yapılmış ve satışta türkiyedeki dipritör haziran avrupa lansmanı yapılır ekim gibide bize gelir dedi ve fiyatı vergiler felan 2 nin üzerinde olucağını düşünüyorum toyatada çalışan bir arkadaşım vasıtası ile amozon sitesinin japonya lokasyonundan Shimano Stella SW 5000XG modelini satın aldım ve fiyatı türkiyedeki eski fiyatından daha ucuza maal oldu :) ürün elime geçer geçmez sizinle paylaşıyor olucam hayırlısı olur inşallah :)

Hayırlı olsun , gerçekten bu ışte son nokta denilebilecek bir makina ancak bana göre offshore , popping yada Jig avcılığı için daha uygun bir makina , spin için ben olsam 4000 sfe yada Vanquish alirdim. Sonuçta bir bakimada zevk meselesi , dediğim gibi herkesin sahip olmak isteyeceği harika bir makina..