Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

shimano nexave

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Dostlar merhaba en sonunda makınemı aldım (titanos 5500sxa) fakat kamış için hala arayıstayım bugun bizim semt yakınlarında bı av bayıne gıtım (bahçelievler de ) shimano ürünleri varmı diye sordum elımde yok ama istedıgın ürün varsa getırtırım dedı ve shimano nun katolugunu cıkardı bende bi vangeance yı ve nexave yı sordum her ıkısıde 4.20 boyunda biri 170 digeri 200 gr atarlı fiyatları bana cok uygun geldı ve aklıma bi kuşku düstü acaba taklıt ürün fılan mı dıye vangence 4.20 170 gr atarlı olan 45 euro artı kdv nexave 4.20 200 gr atarlı olan 90 euro artı kdv ben dedım fıyatlar uygun geldı bana bı arastırayım dıye magaza görevlısıde biz toptan fıyatına satıyorum yüzde beş bi karımız var falan fılan dedi siz ne dersiniz olabılır mi böyle bişey.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Dostlar merhaba en sonunda makınemı aldım (titanos 5500sxa) fakat kamış için hala arayıstayım bugun bizim semt yakınlarında bı av bayıne gıtım (bahçelievler de ) shimano ürünleri varmı diye sordum elımde yok ama istedıgın ürün varsa getırtırım dedı ve shimano nun katolugunu cıkardı bende bi vangeance yı ve nexvage yı sordum her ıkısıde 4.20 boyunda biri 170 digeri 200 gr atarlı fiyatları bana cok uygun geldı ve aklıma bi kuşku düstü acaba taklıt ürün fılan mı dıye vangence 4.20 170 gr atarlı olan 45 euro artı kdv nexvage 4.20 200 gr atarlı olan 90 euro artu kdv ben dedım fıyatlar uygun geldı bana bı arastırayım dıye magaza görevlısıde biz toptan fıyatına satıyorum yüzde beş bi karımız var falan fılan dedi siz ne dersiniz olabılır mi böyle bişey.
Fiyatlar oldukça uygun ancak atarları arasında 30gr olup fiyatda %100 fark olması beni düşündürdü.Çünkü Shimano bayilerinde bile fiyatlar böyle değil..Acaba bir yanlış analam yada yanlış katoloğamı baktılar.İyice etüt edip karar vermekte fayda var..

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Hamdi abi allah razı olsun :) bende bu yeri arıyordum nerde vardır dıye benım sordugum yer dekı satıcı fiyatı teyıt etmek ıcın bı yerı aradı adı osman mıs belkıde ıstoc u aramıstır

tomy77

Aktif Üye
Adı
Barış
evet fiyatları böyledir hatta katalog fiyatları üzerinden bazı satıcılar yüzde20-25 e kadar iskonto yaptırabilir yani bya uygun alınır zaten tr ye bu malları getiren toptancının da %100 kar ettğini düşünürsek girş seviyesi oltalar baya ucuza geliyor ama bize gelene kadar alınamaz fiyatlara dönüşüyor..

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Bide abılerım nexvage nasıl bi kamıştır :)

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Geçen gün Shimano İtalatcısı ile toplantımız vardı görüştük. Yeni ürünleri getirtmeye başlamışlar. Fiyatların pahalılığından bahsettim. Şimdi artık daha uygunan satacaklarını ilettiler.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Dışardan getiriyor olabilir.
Gerçi KDV de var demiş. Nexave için benim son hatırladığım fiyat 270 lira civarıydı.

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Abilerim isteyen olursa firmanın tel numarasını pm atarım satıcı cok bilgili degıl listeden bakıp söyluyor fıyatları

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Ben geçen Şubat ta 230 tl ye almıştım 200 gr atarlısını.