Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano power aero 14000xsb

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tesekkurler Ersen bey. Ben cok tecrubeli degilim. Ceymar 65 den pa 14000 e gectim. Dolayisi ile fark çok. Ama diger makinelerle ilgili tecrubem yok. Ancak bilen birisi size bu bilgileri aktarabilecektir

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Yeni makineiz hayırlı uğurlu olsun.
İzninizle benim bir sorum olacak buradaki üstadlarıma; ben boğazda kullanmak üzere Ultegra 14000 XSD makine bakıyorum. Rica etsem bana bu makine hakkında fikir verebilirmisiniz. Şuanda kullandığım makine Okuma Trio 60
Saygılarımla.
Aynı fiyata alabileceğin, forumlarda satılık 2. el düzgün biomaster 8000 swpg, sörf leader sd makineler mevcut..

ronaldo

Üye
Adı
osman
Merhaba..PA 14000 XSB kullanımı ile ilgili bilgi verebilecek kimse varmıdır ? Yoksa bu paralara başka bi makinemi almalıyız ? Kullanan arkadaşlar yorumda bulunabilir mi ? Açıkçası super aero filegen veya bu makine arasında kararsızım. İlgilenip cevap yazan arkadaşlara şimdiden tşk ederim..

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba..PA 14000 XSB kullanımı ile ilgili bilgi verebilecek kimse varmıdır ? Yoksa bu paralara başka bi makinemi almalıyız ? Kullanan arkadaşlar yorumda bulunabilir mi ? Açıkçası super aero filegen veya bu makine arasında kararsızım. İlgilenip cevap yazan arkadaşlara şimdiden tşk ederim..
Tam surf makinelerde 4.3 devir kasma yapar boğaz şartlarında.
Güçlü olsun, beni yormasın diyorsanız kesinlikle Fliegen derim.

FARUKSEZER

Daimi Üye
Adı
FARUK SEZER
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ben sorunsuz keyif ile kullanıyorum. maks 225 gr kurşun ile çamlıbahçe, çubuklu, kuleli de kullandım. hiç bir sıkıntısını yaşamadım. bu gün olsa yine alırım. ancak çok yoğun kullanan biri değilim. boğaz tecrübesi yüksek hobidaşların görüşü daha doğru olacaktır.