Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano Stella 3000HG Tam söküm Videosu ve bakımı HD

Yılmaz KAVAL

Aktif Üye
Adı
Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Viuvv stellamız yok ama hayranlıkla izledim. müthiş detay ve işcilik. Tebrikler. :harika:

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
@trakonya79
çok tevazu gösteriyosun
ama o bilyarın içinden pulları çıkarışın,her parçayı profosyonelce çıkarman ,üstüne üstlük çıkardığın her parçanın yerini hatırlayıp tekrar aynı özende takman bize sadece şapka çıkarttırır.

bu kadar övgüden sonra acaba benim makinelerin bakımınımı yapsan :D:D:D:koptum:

şaka bir yana gerçekten de yetenek ayrı bir şey .Ben bir iki makinenin açtım ,geriye dönüp hangi parçanın nerde olduğunu,hangi yayı nereye takıcağımı hepsini unutup birleştiremedim.Siz sıfırdan makine toluyacak beilkide yapabilecek düzeye gelmişsiniz.

Özelikle yabancı sitelerde alanhawk olsun youtubede olsun dış ülkelerde bu tip makine içleri temizliği tamiri yapan sitelere yabancı dilimde olmadığı için anlamadan melül melül zaman zaman bakardım .sizin bu konudaki hizmetiniz bence ayrıca güzel.

müzik yerine anlatarak video çekseniz bence ilgilileri için bulunmaz nimet olur.
Teşekkürler ustam beğenine sevindim çok mutlu oldum, Önerini dikkate alacağım bir sonraki Bakımda; Videoların Devamı Gelecek, Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: t@B

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Teşekkürler ustam beğenine sevindim çok mutlu oldum, Önerini dikkate alacağım bir sonraki Bakımda; Videoların Devamı Gelecek, Saygılar.
Özkan elbette mutlu olacaksın,şevkle çalışmanı beğeniyoruz.
Şu yaz saati uygulamasıda olmasaydı iyi idi.:)
Biraz zipin işi varmı bu sıralar.:krsn:

• Beğen
Tepkiler: t@B

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben kalama kapağı ve makina sarım kolunu sökebiliyorum.Bilgi beceri meselesi konuya hakim olmadığım için kurcalamıyorum eline sağlık

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Güzel paylaşım elinize emeğinize sağlık .