Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Shimano teknik servis

emre-48

Üye
Adı
tevfik uysal
Mrb okyanusmarine shimano teknik servis numarasini bilen varmi sanirim tasiniyormus cep telefonu olursa daha iyi olur

hkn17

Daimi Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
taşınma işlemi bitti diye biliyorum fakat son kullanıcıdan ürün kabul etmiyorlar arızalı ürününüzü aldığınız bayi aracılığı ile teknik servise gönderebilirsiniz :)

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
taşınma işlemi bitti diye biliyorum fakat son kullanıcıdan ürün kabul etmiyorlar arızalı ürününüzü aldığınız bayi aracılığı ile teknik servise gönderebilirsiniz :)
hocam peki internetten aldıysak? yine aynı şekil firma ile mi irtibata geçiyoruz?

sergio

Aktif Üye
Adı
SERCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
emre-48 öncelikle geçmiş olsun inşaallah çok kısa surede işlemleri halledersiniz taşınma işlemi bitti yakın zamanda bende istanbuldaki bir bayine yakın zamanda makine bıraktım bıraktım ama turlu de
laf işittim yok sayım varmış sırada çok bekleyen varmış çok zaman alabilirmiş ücret talep ederlermiş vs vs adam demiyorki abi makinenin üzerinde çizik bile yok bu sorun teknik bi hata olabilir biz bunu çözeriz yok malı satarken shimanonun üstüne mal yok sonra iş servise gelince falanda filan hoş değil bu davranışlar anlıyacağın allah shimano kullananların yardımcısı olsun servis konusu çok sorunlu

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hocam peki internetten aldıysak? yine aynı şekil firma ile mi irtibata geçiyoruz?
Ben internetten almıştım ama faturasını saklamıştım. Benim exage de sıkışma sorunu oldu servisin internetten numarasını bulup aradım onlar biz ürünü sizden almıyoruz, ürünü faturasıyla beraber aldığınız yere yollayın onlar bize yollayacak biz tamir edip onlara geri yollayacaz herhangi bir ücret kesilirse biz onlara kescez siz onlara ödeyeceksiniz sonra onlar makinanızı size yollayacaklar dediler. Bu şekilde göderdim hallettik ama uzun iş oldu. Sonrasında shimanoya gıcık oldum Okuma makina aldım, okuma, lineaeffe, savagear bu üç üründe servisi aramana bile gerek yok ürünü kutusuna koy sorunu bi kağıda yaz onuda koy kutunun içine ver sürat kargoya (7₺ kargo ücreti anlaşmalı sürat kargo) yolla cengiz balıkçılığa tamir olsun gelsin 5 para ödeme kafam rahat

sergio

Aktif Üye
Adı
SERCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Ben internetten almıştım ama faturasını saklamıştım. Benim exage de sıkışma sorunu oldu servisin internetten numarasını bulup aradım onlar biz ürünü sizden almıyoruz, ürünü faturasıyla beraber aldığınız yere yollayın onlar bize yollayacak biz tamir edip onlara geri yollayacaz herhangi bir ücret kesilirse biz onlara kescez siz onlara ödeyeceksiniz sonra onlar makinanızı size yollayacaklar dediler. Bu şekilde göderdim hallettik ama uzun iş oldu. Sonrasında shimanoya gıcık oldum Okuma makina aldım, okuma, lineaeffe, savagear bu üç üründe servisi aramana bile gerek yok ürünü kutusuna koy sorunu bi kağıda yaz onuda koy kutunun içine ver sürat kargoya (7₺ kargo ücreti anlaşmalı sürat kargo) yolla cengiz balıkçılığa tamir olsun gelsin 5 para ödeme kafam rahat
fatih bey sırf bu yuzden elimde suan sıfır hiç kullanmadıgım 2 malzemesi var bu fırmanın suan bu sorunu problemi yasadıktan sonra elimden çıkarıp ne olursa olsun deyip tekrardan okumaya döneceğim

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif

sergio

Aktif Üye
Adı
SERCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
helios kamış kullanıyorum zaten bakalım kısmet su tamir olayı nasıl sonuçlanacak bakalım

adil kaan

Aktif Üye
Kan Grubu
O Rh Pozitif
şimanoyu al ömür boyu kullan. ya da bi yerine bi şey olsun çöpe at. kısmetine artık
1 tane attım. 2. de yolda : )