Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Shimano teknik servis

Konu, 'Genel Konular' kısmında emre-48 tarafından paylaşıldı.

1. emre-48

emre-48 Üye

Mrb okyanusmarine shimano teknik servis numarasini bilen varmi sanirim tasiniyormus cep telefonu olursa daha iyi olur

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hkn17

hkn17 Daimi Üye

taşınma işlemi bitti diye biliyorum fakat son kullanıcıdan ürün kabul etmiyorlar arızalı ürününüzü aldığınız bayi aracılığı ile teknik servise gönderebilirsiniz :)

sergio bunu beğendi.
  4. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

hocam peki internetten aldıysak? yine aynı şekil firma ile mi irtibata geçiyoruz?

5. sergio

sergio Aktif Üye

emre-48 öncelikle geçmiş olsun inşaallah çok kısa surede işlemleri halledersiniz taşınma işlemi bitti yakın zamanda bende istanbuldaki bir bayine yakın zamanda makine bıraktım bıraktım ama turlu de
    laf işittim yok sayım varmış sırada çok bekleyen varmış çok zaman alabilirmiş ücret talep ederlermiş vs vs adam demiyorki abi makinenin üzerinde çizik bile yok bu sorun teknik bi hata olabilir biz bunu çözeriz yok malı satarken shimanonun üstüne mal yok sonra iş servise gelince falanda filan hoş değil bu davranışlar anlıyacağın allah shimano kullananların yardımcısı olsun servis konusu çok sorunlu

Ersin1903, adil kaan, coner ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Levreko

Levreko Daimi Üye

Ben internetten almıştım ama faturasını saklamıştım. Benim exage de sıkışma sorunu oldu servisin internetten numarasını bulup aradım onlar biz ürünü sizden almıyoruz, ürünü faturasıyla beraber aldığınız yere yollayın onlar bize yollayacak biz tamir edip onlara geri yollayacaz herhangi bir ücret kesilirse biz onlara kescez siz onlara ödeyeceksiniz sonra onlar makinanızı size yollayacaklar dediler. Bu şekilde göderdim hallettik ama uzun iş oldu. Sonrasında shimanoya gıcık oldum Okuma makina aldım, okuma, lineaeffe, savagear bu üç üründe servisi aramana bile gerek yok ürünü kutusuna koy sorunu bi kağıda yaz onuda koy kutunun içine ver sürat kargoya (7₺ kargo ücreti anlaşmalı sürat kargo) yolla cengiz balıkçılığa tamir olsun gelsin 5 para ödeme kafam rahat

7. sergio

sergio Aktif Üye

fatih bey sırf bu yuzden elimde suan sıfır hiç kullanmadıgım 2 malzemesi var bu fırmanın suan bu sorunu problemi yasadıktan sonra elimden çıkarıp ne olursa olsun deyip tekrardan okumaya döneceğim

Levreko ve lodoscubarbaros bunu beğendi.
  8. Levreko

Levreko Daimi Üye

9. sergio

sergio Aktif Üye

helios kamış kullanıyorum zaten bakalım kısmet su tamir olayı nasıl sonuçlanacak bakalım

Levreko bunu beğendi.
  10. tekseker

tekseker Aktif Üye

2.500 TL lik makinaya daha yağ bulamayan bir teknik desteğe sahipler.

Levreko, adil kaan ve sergio bunu beğendi.
  11. adil kaan

adil kaan Aktif Üye

şimanoyu al ömür boyu kullan. ya da bi yerine bi şey olsun çöpe at. kısmetine artık
    1 tane attım. 2. de yolda : )

Levreko ve sergio bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş