Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SHİMANO TÜRKİYE MEMNUNİYET

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrik ediyorum Shimano Türkiye yi , hepsi benim çoook yakın dostlarımdır, yakında görüşeceğim kendileriyle :D, İnanın saçları sakalları ağardı 1 senede, herkesle tek tek uğraşmaktan :D Böyle ilgili bir firma varken, ve hali hazırda zaten Shimano en kaliteli ürünleri üretiyorken, bizim bu markayı tercih etmemiz kadar doğal bir şey olamaz zaten :)

Gezzer

Üye
Adı
Ufuk
Yekta abi aynı durum benimde başımda. Catana spin kamışın en uç seramik kırılmış. Servisi aradım teknik arkadaş izinde Pazartesi gelecek dediler, işim acil olduğu için idareten İstoçta yaptırdım( shimano satmamalarına rağmen, sağ olsunlar)
Haftaya tekrar servise bizzat kendim götüreceğim, umarım sıkıntı çıkmaz.

Hamdi beye de ilgisi için buradan teşekkür ederim, öncesinde kendisi ile görüşmüştüm.

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu arada ben de ayrı ayrı 3 -4 kere Catana kamışlarımın ucları kırılmıştı, tamamen benim hatam, arabanın bagajında kırılıyordu devamlı, İnce Cizgi olsun, diğer alışveriş yaptığım bayiler olsun hepsini ücretsiz yaptırdım, Tekrar teşekkür ederim :D

ahmetozdemir16

Aktif Üye
Adı
Ahmet Özdemir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlarım eğer mahzuru yoksa Shimano Türkiye'ye ulaşabileceğim bir telefon numarası paylaşabilir misiniz. Ben internetten bulduğum hiç bir numaraya ulaşamıyorum.:(

murat karahan

Daimi Üye
Adı
Murat Karahan
1 konteyner yedek parça yola çıktıysa belki benim yay kolu da arada kaynamıştır :D

Ozkanartuc

Aktif Üye
o numaraları aradım hatta iletişim kısmında verilen balikavmarketinin de telefonunu aradım fakat kimse çıkmıyor.:(
Ahmet bey ben de bu gün üst üste 11. kes aramamda ulaşabildim,ne biçim bir firma derken servise ulaştığımda karşıma çıkan caner beyin çözüme odaklı tavrı,pratik zekası karşısında çok mahçup olduğum.

Başka marka bir kamışım için yardımcı olabileceklerini söylediler,helal olsun.

Benim ulaştığım numara: +90 212 659 8152

FİRMA ÇALIŞANLARI

HastaRuH

Daimi Üye
Adı
ERKAN
Bir Soru Shimanov çu olmak için forma lazım mı?
maçlar nereden izlenir vede şifreli yayın mı?

bu arada catanayı inceledim iyi miş :)
Keşke crosfire yerine onu alsaymışım ağırlıktan elemiştim. toplasan 40 gr :(