Sıcak Fırsatlar Ve Ikinci El Bölümünün Hangi Hali Ile Devam Etmesini Tercih Ediyorsunuz ?

Sıcak Fırsatlar ve İkinci El bölümünün hangi hali ile devam etmesini tercih ediyorsunuz ?

• Sıcak Fırsatlar ve İkinci El kısmı eski haline dönülsün

Kullanılan: 91 55.5%
  • Sıcak Fırsatlar ve İkinci El kısmı kategorili yeni hali ile kalsın

Kullanılan: 73 44.5%

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhayyer

Daimi Üye
15 Eki 2017
1,669
4,495
113
Fethiye/Muğla
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu yeni görünüm ikinci el bölümünü öldürüyor sanki.. Bu bölümde amaçsızca bile olsa gezip ilanları incelemek bu forumda en çok keyif aldığım şeydi ve son iki gündür bu bölüme doğru düzgün bakmadım bile..
Aynen.

B

BS Okuru

Misafir
Yeni hali halkulade katagori sekmesi açılmış ne aradığını rahatlıkla bulabilirsiniz eski sistemde Karman corban herşey anketi fazla uzatmanın bı manası yok bu haliyle devam .

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zaad

Daimi Üye
2 Şub 2014
576
551
93
44
ANTALYA - KONYA
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Yeni hali halkulade katagori sekmesi açılmış ne aradığını rahatlıkla bulabilirsiniz eski sistemde Karman corban herşey anketi fazla uzatmanın bı manası yok bu haliyle devam .

Lenovo S90-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılmıyorum; Hergün siteye giripte bütün güncel konulara ve 2. El ilanlarına bakan biri olarak hiçbir karışıklık yaşamıyordum, Zaten günlük açılan ilan sayısı hepi topu 10 u geçmez, bu ilanların başlığından da içeriğinin ne olduğu da rahat anlaşılıyordu. Ama burada sahibinden.com gibi bir alışveriş platformuna ihtiyaç duyuluyorsa ona birşey diyemem.

Sedat Suat

Yeni Üye
8 Şub 2018
13
4
3
49
Alanya
Ne arıyorsan hepsi elinin altında.Eski sayfada, sayfalara tek tek bakmak zorunda kalıyorduk.İyi çalışmalar ve saygılar

nebulam

Daimi Üye
11 Mar 2015
829
1,315
93
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
En azından şu satılmış veya iptal olmuş olanlar silinse ortalık bayağı bir toparlanır. Yani kapanmış konular direk silinse, bir çok diğer forumda olduğu gibi çöp kutusu konusu olur ve silinmiş konular orada arşivlenir, eğer bir gün lazım olacak olursa konuya ordan bakılır. Böyle çok gereksiz bir kalabalık var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...