Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

İptal Edildi Shşmano Jdm Surf Lander 425 Bx-t

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
herkese merhaba daha önce peşinden koştuğum kamışım nihayet teslim aldım
ama bir boş anıma denk geldi spin power 425 axt sparişi geçmişte oldum ikisi bana
fazla geleceğinden surf landeri satma kararı aldım etiketi ambalağı üstünde halkaları gezerlidir
ama kilit sistemi ile bu sabitleniyor istediğim fiyat 1600 tl dir alan hayrını görsün
WhatsApp Image 2018-03-30 at 11.58.14.jpeg WhatsApp Image 2018-03-30 at 12.15.54.jpeg WhatsApp Image 2018-03-30 at 12.15.55 (1).jpeg WhatsApp Image 2018-03-30 at 12.15.55 (2).jpeg WhatsApp Image 2018-03-30 at 12.15.55 (3).jpeg WhatsApp Image 2018-03-30 at 12.15.55.jpeg

● 標準 全長: 4.26m
● 継 数: 4 本
● 仕 舞: 124cm
● 標準 自重: 490g
● 先 径: 3,0mm
● 元 径: 23,9mm
● 錘 負荷: 27-35 号
● 標準 錘 負荷: 33 号
● カ ー ボ ン含有率:% 99.7

サーフランダー<振出>|投竿|ロッド|製品情報|シマノ -SHIMANO-

Evrimsel Yeni Nesil Hafif Mücadeleyi Öngördü
Yeni neslin geleneksel neslini daha da yönlendirerek, çubuğun bükülmesine kadar geçen süreyi kısaltır, böylece kasterin gücünü çubuğa bırakmadan söylebilirsiniz. Sarmal X yapısı tarafından yüksek itme ile sinerjik etkisi daha da güç kaybını bastırdı, bu mesafe artırmak mümkündür. Bir yük uygulandığında, kuvvet başlangıçtan düzgün bir şekilde iletilir ve hafifçe gövdeye bükülen yumuşak bir ayar olarak ayarlanır. Kuvvet dökmek yerine, çubuğun kıvrılmasıyla kolayca uzaklaşabilir ve daha taze hale getirerek, şefaat anları elde edilebilir ve yönlendirme de gelişir.

Sarmal X
Çekirdekten daha güçlü.

Çekirdeğin üstesinden gelmek ve çubuk performansını arttırmak [Spiral X]

[Spiral X], karbon şeritlerin, sırasıyla iç tabakada ve çubuk uzunlamasına liflerinin dış tabakasında, sırasıyla, zıt yönlerde sıkıca sarıldığı üç katmanlı bir yapıdır. Konvansiyonel transvers lifler yerine iç ve dış diyagonal fiberlerde, ağırlığını arttırmadan burulma sertliğini arttırır. Shimano'nun eşsiz "temel yapısı", döküm ve savaşma, hafifliği koruma ve "ele geçirme gücü" gibi balıkçılık eylemlerinde anlık güç iletimini geliştirir.

Yüksek güç x
Gücü sar.

Daha sağlam, bükme çubuğunun hassaslığını verin [High Power X]

X şeklindeki boşluğun en dış katmanının karbon bant ile sarılmasıyla bükülmeyi bastıran "gelişmiş yapı" [Yüksek Güç X] 'dir. Sarılacak olan karbon bandın genişliği ve açısı, parça ve kullanılacak olan parçaya bağlı olarak serbestçe değiştirilir ve dikkatli ayarlama yapılır, böylece çubuğun bükülmesi, fenerin amaçlanan yönünü korur. Başka bir deyişle, eylemi daha keskin ve keskin bir hale getirir.

Daha uzak bir mesafeye! Shimano orijinal kılavuz ayarı (yüzer tip K kılavuzu benimsenmiştir)

Uçuş mesafesini daha da genişletmek için orijinal kılavuzun ayak yüksekliğinin WFMSG (W casspin) paslanmaz çelik iskelet SiC kılavuzunun çekilmesi ve benimsenmesi için yüzer tip K kılavuzunun kullanılması. Orijinal kılavuzu bir ayak yüksekliği yaparak, kılavuz ve çubuk gövdesi ile temastan dolayı dişin serbest bırakma direncini en aza indirir ve düzgün bir hat serbest bırakma gerçekleştirir. Özellikle kalın iplik kullanırken etkilidir.

■ sarmal X
■ yüksek güçlü X
■ 7 kılavuz tasarım
toplam kılavuz tutma sistemi ■
  duvar kalınlığına avara kılavuzun bir sabit kısım ve bir tırtıklı kaymaz şekli ile döküm esnasında bu tür bir dönme momenti ile bozulma ve soyun kılavuzu bastırır .
■ Kasco aşağı kavrama (özel kauçuk tipi)
arka kılavuz hizalama hattı (yüzer kısım) ■
■ NS makaralı emniyet
■ K kılavuzu (orijinal WFMSG rehberi)
çubuk torba ■

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
yönticiler tarafından bayağı bir izlenme almışım :D eğer satın almak istiyorsanız yardımcı oluyorum :)
sorunuz varsa yanıtlayabilirim :)

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
herkese merhaba daha önce peşinden koştuğum kamışım nihayet teslim aldım
ama bir boş anıma denk geldi spin power 425 axt sparişi geçmişte oldum ikisi bana
fazla geleceğinden surf landeri satma kararı aldım etiketi ambalağı üstünde halkaları gezerlidir
ama kilit sistemi ile bu sabitleniyor istediğim fiyat 1600 tl dir alan hayrını görsün
Ekli dosyayı görüntüle 74239 Ekli dosyayı görüntüle 74240 Ekli dosyayı görüntüle 74241 Ekli dosyayı görüntüle 74242 Ekli dosyayı görüntüle 74243 Ekli dosyayı görüntüle 74244

● 標準 全長: 4.26m
● 継 数: 4 本
● 仕 舞: 124cm
● 標準 自重: 490g
● 先 径: 3,0mm
● 元 径: 23,9mm
● 錘 負荷: 27-35 号
● 標準 錘 負荷: 33 号
● カ ー ボ ン含有率:% 99.7

サーフランダー<振出>|投竿|ロッド|製品情報|シマノ -SHIMANO-

Evrimsel Yeni Nesil Hafif Mücadeleyi Öngördü
Yeni neslin geleneksel neslini daha da yönlendirerek, çubuğun bükülmesine kadar geçen süreyi kısaltır, böylece kasterin gücünü çubuğa bırakmadan söylebilirsiniz. Sarmal X yapısı tarafından yüksek itme ile sinerjik etkisi daha da güç kaybını bastırdı, bu mesafe artırmak mümkündür. Bir yük uygulandığında, kuvvet başlangıçtan düzgün bir şekilde iletilir ve hafifçe gövdeye bükülen yumuşak bir ayar olarak ayarlanır. Kuvvet dökmek yerine, çubuğun kıvrılmasıyla kolayca uzaklaşabilir ve daha taze hale getirerek, şefaat anları elde edilebilir ve yönlendirme de gelişir.

Sarmal X
Çekirdekten daha güçlü.

Çekirdeğin üstesinden gelmek ve çubuk performansını arttırmak [Spiral X]

[Spiral X], karbon şeritlerin, sırasıyla iç tabakada ve çubuk uzunlamasına liflerinin dış tabakasında, sırasıyla, zıt yönlerde sıkıca sarıldığı üç katmanlı bir yapıdır. Konvansiyonel transvers lifler yerine iç ve dış diyagonal fiberlerde, ağırlığını arttırmadan burulma sertliğini arttırır. Shimano'nun eşsiz "temel yapısı", döküm ve savaşma, hafifliği koruma ve "ele geçirme gücü" gibi balıkçılık eylemlerinde anlık güç iletimini geliştirir.

Yüksek güç x
Gücü sar.

Daha sağlam, bükme çubuğunun hassaslığını verin [High Power X]

X şeklindeki boşluğun en dış katmanının karbon bant ile sarılmasıyla bükülmeyi bastıran "gelişmiş yapı" [Yüksek Güç X] 'dir. Sarılacak olan karbon bandın genişliği ve açısı, parça ve kullanılacak olan parçaya bağlı olarak serbestçe değiştirilir ve dikkatli ayarlama yapılır, böylece çubuğun bükülmesi, fenerin amaçlanan yönünü korur. Başka bir deyişle, eylemi daha keskin ve keskin bir hale getirir.

Daha uzak bir mesafeye! Shimano orijinal kılavuz ayarı (yüzer tip K kılavuzu benimsenmiştir)

Uçuş mesafesini daha da genişletmek için orijinal kılavuzun ayak yüksekliğinin WFMSG (W casspin) paslanmaz çelik iskelet SiC kılavuzunun çekilmesi ve benimsenmesi için yüzer tip K kılavuzunun kullanılması. Orijinal kılavuzu bir ayak yüksekliği yaparak, kılavuz ve çubuk gövdesi ile temastan dolayı dişin serbest bırakma direncini en aza indirir ve düzgün bir hat serbest bırakma gerçekleştirir. Özellikle kalın iplik kullanırken etkilidir.

■ sarmal X
■ yüksek güçlü X
■ 7 kılavuz tasarım
toplam kılavuz tutma sistemi ■
  duvar kalınlığına avara kılavuzun bir sabit kısım ve bir tırtıklı kaymaz şekli ile döküm esnasında bu tür bir dönme momenti ile bozulma ve soyun kılavuzu bastırır .
■ Kasco aşağı kavrama (özel kauçuk tipi)
arka kılavuz hizalama hattı (yüzer kısım) ■
■ NS makaralı emniyet
■ K kılavuzu (orijinal WFMSG rehberi)
çubuk torba ■
Mehmet bey
Acemiyim kusura bakmayın,
Ilgimi çekti , benim gibi anlamayanlar için soruyorum, atar aralığı nedir acaba ?

Cepten bakıyorum, arama yaptırsmadım
Yapabildiklerimdede çözemedim

Anlayışla karşılaşacağızi düşünüyorum

Birde yorumlarınızı ve diğer kamışı tercih nedeninizi

Iyı akşamlar

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Bu pazar günü 220 Gr çalıştım erimi ve ağır kurşun da verdiği tepki harikaydı 220 üstü kursunuda rahat atar Japon lar bu işi iyi biliyor telekopik ama parçalı dan çok bir farkı yok diğer kamışı tercih sebebim almak zorunda kaldım ihale bende patladi ya alacaktım ikisini yada spin power a verdiğim parayı unutup çöp olacaktı bana çok geldi maddi açıdan yok sadece kattiyen satacağım bir kamış değil hele ki spin power axt 250 üstü kurşun çok rahat atar diye düşünüyorum

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Ben size her iki kamisinda Shimano jp sitesindeki linki atayım :)

Akbay

Aktif Üye
Adı
Akın
Kan Grubu
A Rh Negatif
Öncelikle hayırlı satışlar dilerim mehmet bey gezer halka kilitli sistem demişiniz asma kilitmi kulanıyorsunuz :)

Akbay

Aktif Üye
Adı
Akın
Kan Grubu
A Rh Negatif
Şaka bir yana pazar günü macaramız birlikte gecti kamış gerçekten çok guzel mesafa açısında çok iyi gercekten kullanmış oldum daiwa prime caster surf casting 33-425 aynı noktaya düşüyor

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Nasıl yani aynı noktaya düşüyor