Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

silivri amatör balıkçılık yarışmasının ardından

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
Bırol sılıvrı bld savunmuyorum ama haksızlıkta etmeyelım bence adamlar dusunmusler ıyı kotu hatalar olmus ılerı yıllarda duzeltırler bence bak bızler bıle sıtede mını org yapılıyo aksaklıklar oluyo mesela son orgta gelmeyenler vs onun ıcın bızler destegımızı yapalım ılerkı zamanlarda baktık bu ısı yapamıyorlar o zaman sonuna kadar elestırelım ne demısler ilkın gunahı olmaz:D

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sevgili Hüseyin seni çok iyi anlıyor sonuna kadar destekliyorum.
Ama burda daha fazla detaya girmek istemiyorum çünkü herkes kendi aklını beğenmiş derler ya aynen öyle öyle yapsaydın bunu yapmasaydın , madem öyle niye gittin falan bunlara maruz kalmak istemiyorum ama emin ol senin anlattıklarınla ben burda daraldım.Heleki sırıtkan yerel yöneticilerin bi ..oktan anlamadan şov yapmaları sen yine iyi dayanmışşın sadece bir amatör balıkçılık organizasyonu diye gidipte böyle bir tabloyla karsılaşmak sinir bozucudur bunu herkes anlamayabilir ama bu böyle bence...

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Tebrikler Hüseyin kardeşim. Yinede güzel balık almışsın. RAsgele.

haydibalıga

Aktif Üye
Adı
alpay
Madalyanon birde diğer tarafı var.

Belediye demek kamu demek, Kamuyuda bizler yani bireylerden oluşur.
Bireyler ortaya çıkıp bir şeyler üretmediğinde bu şevki vermek Kamu kurumlarına düşer.

Silivri belediyesinine yaptığı budur.

Alt yapı üst yapı çaloışmalarının yanına bir de mecburiyetten böyle etkinlikler düzenlemek düşmüş.

Silivride hiçmi amatör oltacı yok?
Neden Dernek yok diye düşünmek lazım.

Bu tür org. yapmak sivil kuruluşların işidir.
Sivil kuruluş olmadığında işte olaya kamu kurumu girer ve hiç anlamadığı bir işe bulaşır ve yaptığı masraflar yanına tenkit alır.

Bunun yerine amatör olanlar toplanın dernekleşin kamuda söz sahibi olun deyincede yılda 20 tl aidantan sebeple bu oluşumlardan herkez uzak durur.

Olaylar aynadır başka bir şey değil.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Böyle bir organizasyonun yönetimini, alın balık sevdam sitesi siz yapın organizasyonu, benden size şöyle destek deselerdi, böylemi olurdu :)

tadını çıkarsaydın hüseyin kardeş balık eKmek iyimiydi sen ondan haber ver:)