Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Silivri, selimpaşa, büyükcekmece, kumburgaz, celaliye bölgeler ve avlaklar

Metin G.

Üye
Adı
Metin
Silivri, Selimpaşa, Büyükcekmece, Kumburgaz, Celaliye bölgelerinde hangi meralarda avlanıyorsunuz ?

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Silivri merkezde

Silivri liman içi dalgakıran, klasis otel civarı

ogurcay

Yeni Üye
Adı
ozan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Yıldıray Bey 2 hafta önce 7 adet çinekop yakaladım.Ondan 1 hafta sonra tekrar denememde tek bir vuruş bile alamadım.Esasında bir buluşma tertip edebiliriz.Hem tanışmış oluruz.Saygılarımla

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Yıldıray Bey 2 hafta önce 7 adet çinekop yakaladım.Ondan 1 hafta sonra tekrar denememde tek bir vuruş bile alamadım.Esasında bir buluşma tertip edebiliriz.Hem tanışmış oluruz.Saygılarımla
Kısmetse olur inşallah.

ercstOrm

Yeni Üye
Adı
Ercument
Arkadaşlar merhaba s.pasada mirmir cinekop odakli avlanmayi dusunuyoruz, bu mevsimde nasildir bilgisi olan var mi ?

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar merhaba s.pasada mirmir cinekop odakli avlanmayi dusunuyoruz, bu mevsimde nasildir bilgisi olan var mi ?
Cinekop olabilir ama mırmır derinlere kaçtı galiba, bu aralar pek tutan olmuyor. (Silivri için)

Sarozorfoz

Aktif Üye
Adı
Yavuz
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçtiğimiz cumartesi günü lodosu görünce dayanamadık, dip oltalarında sülünez, yengeç ve canlı teke kullandık, sabah ve akşam suyunda sahte ve slikon çeşitleri ile spin denemeleri yaptık, Tek iğne takımlarımıza kumluk alandan istavrit takarak kalkana attık. Hava balık havasıydı ama malesef balık alamadık, temiz hava ve semaverde çay keyfi ile avımızı tamamladık. Oltası suda olan herkese rasgelsin, kalamanızdan ses gelsin.
_MG_8611.JPG_MG_8612.JPG_MG_8635.JPG_MG_8618.JPG_MG_8640.JPG

Son düzenleme: