Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Site Düzenlemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cangvn

Aktif Üye
Adı
Can
mesaj kutuma ve bildirim çanına android uygulumasi üstünden hala ulaşamiyorum bilgin olsun.

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Sabırlı ve emek isteyen bir iş, emeği geçen herkesin eline sağlık, kolaylıklar diliyorum...

smucuk

Daimi Üye
Adı
Selçuk
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Denediniz mi bilmiyorum ama gri renk üzerinden de gidebilirsiniz Hamdi Bey. Genelde iyi sonuçlar veriyor sitelerde. Bir süre alışamasak/beğenemesek de bu şekilde gidecek son halini alana kadar, sorun yok.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Denediniz mi bilmiyorum ama gri renk üzerinden de gidebilirsiniz Hamdi Bey. Genelde iyi sonuçlar veriyor sitelerde. Bir süre alışamasak/beğenemesek de bu şekilde gidecek son halini alana kadar, sorun yok.
Nereyi gri dediniz?

ADİL AYKOL

Daimi Üye
Adı
ADİL A.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hamdi bey elinize sağlık değişikliklere alışmak başta biraz zor oluyor ama bence güzel olmuş ben daha önceki versiyonda bulabileceğimiz konu başlığı sayılarını belirlediğimiz butonu bulamadım mesela 25 veya 50 konu diye belirlediğimiz butonu

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Hamdi bey elinize sağlık değişikliklere alışmak başta biraz zor oluyor ama bence güzel olmuş ben daha önceki versiyonda bulabileceğimiz konu başlığı sayılarını belirlediğimiz butonu bulamadım mesela 25 veya 50 konu diye belirlediğimiz butonu
Flitreler var oraya bakabilir misiniz?

simetri

Aktif Üye
Adı
Murat
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Hamdi bey, koyu tema ekleme ihtimaliniz var mı? İsteyen bu temayı kullansın, benim gibi gözü yorulanlar ise seçeneklerden koyu temayı seçebilsinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...