Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Site neden çok yavaşladı?

biu

Aktif Üye
Adı
bedri
Bir haftadan beri site çok ağır.

Google chrome ile siteyi takip ediyorum. Fakat çoğu tıkladığım link takılıp kalıyor.

Sayfayı yenilemeden pek düzelmiyor.

biu

Aktif Üye
Adı
bedri
Çok ilginç. Ben forumu yeni mesajlar linkinden takip ediyorum. Konu başlıklarına tıkladığımda sanki fare tıklamamış gibi tepki veriyor. Acaba tıklamadım mı diye tekrarlıyorum ama yok. Her seferinde olmuyor ama 3 linkin 1'inde yaşıyorum bu sorunu.

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
Çok ilginç. Ben forumu yeni mesajlar linkinden takip ediyorum. Konu başlıklarına tıkladığımda sanki fare tıklamamış gibi tepki veriyor. Acaba tıklamadım mı diye tekrarlıyorum ama yok. Her seferinde olmuyor ama 3 linkin 1'inde yaşıyorum bu sorunu.
Sanırım sizin pcden kaynaklanan bir problem.

Can16

Yeni Üye
Adı
Can Sipahioğlu
Çerezleri boşaltın temproryfile ları bi silin tekrar deneyin.. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Ccleaner yükleyin ve orada temizleme sçeeneklerinde mevcut. cookieslerden yapabilir bazen böyle sıkıntıları.. + bağlantınız sık ping yiyor, dns ayarlarınızdada bir sıkıntı olabilir

biu

Aktif Üye
Adı
bedri
Her türlü registry temizlik programları mevcut cookieslerden olacağını sanmıyorum. Chrome için AdBlock reklam engelleme eklentisi mevcut, bu site için onuda pasif yaptım ama hala yaşıyorum bu sıkıntıyı. Comodo DNS kullanıyorum onu bir kurcalayım bakayım.

biu

Aktif Üye
Adı
bedri
Yağmurlar başladı düzeldi. :)

Bir iki gündür bir problem yok. Takılmalar yaşamıyorum.