Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sizce Türkiye`nin En Lezzetli 2 Balığı Hangisi ?

aybasan

Üye
Adı
aydın aydın
Kan Grubu
A Rh Pozitif
En lezzetli balık 1)Kendi yakaladığın balık 2)Bütçenin yetip,alıp sofraya koyabildiğin balıktır..

Hasan genc

Daimi Üye
Adı
Hasan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kim hangi balığı seviyorsa O dur derim . Damak meselesi :harika:

Adı
zıpkıncıveoltacı
Bugün sarozdaydim.simdi döndüm.dün oltacilik, bugun daliş yaptim.burunda gecis beklerken 7-8 parcalik bir rus sürüsü geldi üzerime..her biri 2-3 kiloluk.normal kefale bakmam ama rus olani başka bişey.. takoz dograyıp ,altina sogan ,ustune domates, limon ve yesil biberle fırına verdimmi,suyuna batirarak bir ekmek yenir öyle lezzetli..tek olmasin ikisini bir hizaya getirip ikisini alayim derken aklim kaçti muziplige..birden aklima nedense hanimin sesi geldi,rus mu getirdin eve,hemde iki tane..aldi beni bir gülme..su kacti bogazima.baliklarda kacti tabii...
Not:Eşim firinda bugulama balik yemez.sevmiyor.bi tek bu baligı bugulama yaparım.onun icin rus u iyi biliyor..

güldügün, eglendigin ,dostlarinla oldugunda yedigin en tatsiz balik bile unutulmaz olur.hatirana girmistir.yıllarca anlatirsin.bunu bende anlaticam bakın yillarca.

pegasustoni

Aktif Üye
Adı
Faruk
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cinekop ve lufer :)

nzmcnr

Aktif Üye
Adı
Ali mehmet
Kan Grubu