Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

sizce?

Hakan20

Yeni Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar herkese rastgele öncelikle. Daiwa legalis 1-10 kamışım var makinem de daiwa crossfire 2000 lt xh sizce nasıl uyumu çok anlamıyorum da balık avı işlerinden bu ortamlarda daha yeniyimm.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Hakan
Güle güle kullan

Adı
Muhammet Ali Çelik
Merhabalar herkese rastgele öncelikle. Daiwa legalis 1-10 kamışım var makinem de daiwa crossfire 2000 lt xh sizce nasıl uyumu çok anlamıyorum da balık avı işlerinden bu ortamlarda daha yeniyimm.
Uyumu iyi yalnız saracağın ip ve ya mono misina da bir o kadar önemli eğer yeni başladıysan bu işlere ip misina almanı tavsiye etmem mono bi misina al kullan kopsa da için yanmaz. Takımın hayırlı olsun rastgele :)

Hakan20

Yeni Üye
Adı
Hakan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Uyumu iyi yalnız saracağın ip ve ya mono misina da bir o kadar önemli eğer yeni başladıysan bu işlere ip misina almanı tavsiye etmem mono bi misina al kullan kopsa da için yanmaz. Takımın hayırlı olsun rastgele :)
Anladım zaten ilk denemem de ip çok karıştı atarken rüzgarlıydı hava bir de çok uğraştırdı beni.

roxy

Üye
Adı
batuhan candan
Güle güle kullanın, hoş geldiniz...

Adı
Muhammet Ali Çelik
Anladım zaten ilk denemem de ip çok karıştı atarken rüzgarlıydı hava bir de çok uğraştırdı beni.
aslında lrf sezonunun başlamasına 1 ay falan kaldı tavsiyem rüzgarlı bir günde atış yapıcaksanız 9-8 gr'lık bir sahte yada jigle at çek yapın biraz atıp çektikten sora yemi değiştirebilirsiniz bu yöntem ipinizin kuş düğümü dediğimiz düğümün olmasını engeller yapmanızı tavsiye ederim.

tugi74

Yeni Üye
Adı
Turgay
Herkese merhaba bende forumda yeniyim. Hatta LRF de çok yeniyim.

Aynı setten almayı planlıyorum. Sadece çok uygun fiyata bulduğum için makinayı Daiwa crossfire LT 2000 modeli alacağım. XH olmayan yani.

Öncelikle tecrübeli arkadaşlar bu set için bir yorum ve alternatif verebilirlerse çok memnun olurum. Ayrıca bu set için kaliteli bir ip ve ölçü önerisi de çok faydalı olur.

Herkese rastgele.

Syg.