Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spin Avı Makine Seçimi Yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında Sukruonler tarafından paylaşıldı.

?

Baitcasting makara seçimi (alabalık Spin avı)

1. Spartacus

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Royal Legends

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Stealth

oy sayısı 2
    66,7%
  4. Diğer

oy sayısı 1
    33,3%
  1. Sukruonler

Sukruonler Yeni Üye

Hayır günler hobidaşlarım siteye yeni üye oldum sizin değerli bilgilerinizden yararlanmak için. KastKingin baitcasting makinelerinden birini almak istiyorum ama hangisini almalıyım kararsız kaldım. Öncelikle bu makineyi çoğunlukla gölden alabalık avı için Spin disipliniyle tutacağım. Sizce KastKingin Stealth, Royale Legends, Spartacus model makaralarından hangisini almalıyım. Misina olarak da SeaKnight’ın w8 Monster 0.16 lık misinasını kullanmayı düşünüyorum. Elimde bu mevcut çünkü. Sizce hangi makineyi almalıyım. Yada o fiyat bandında (maksimum 180 lira ortalama) hangi makarayı almalıyım. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Oltanız boş kalmasın.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Spin on the beach

Spin on the beach Aktif Üye

Yanlış bilmiyorsam baitcasting makina kullanacaksınız buna uygun halkaları üste bakan tetikli kamış almanızda gerekiyor.

4. Sukruonler

Sukruonler Yeni Üye

Bunun için uygun kamışım var ama işte hangi makineyi almalıyım onu bilmiyorum.

5. Spin on the beach

Spin on the beach Aktif Üye

Royale ve Stealth modellerinin devir oranları yüksek ve özellik bakımından nerdeyse birbiriyle aynı. Spartacus modelinin deviri ise bu iki modele göre daha düşük. Seçiminizi buna göre yapmanız daha uygun olur.

Sayfayı Paylaş