Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin kamışlardan hangisini tercih etmeliyim?

balıkçı48

Yeni Üye
Adı
Turgut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İyi akşamlar herkese. Elimde Daiwa Exceler LT 4000 CXH spin makinam var. Bununla kombin yapacağım aklımda üç adet spin kamış var. Yorumlarınızı alabilir miyim ? Hafif beni yormucak bir kamış arıyorum. Herkese teşekkürler bol trofeli avlarınız olsun .
Daiwa Crosscast 2.74 14-42
Daiwa Fuego 2.74 14-42
Daiwa Ballistic 2.74 14-42

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bunların arasına daiwa bg 272 14-42 ekleyin derim oda yakışıklı kamış.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egemenozbeyli

Aktif Üye
Adı
Egemen
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Daiwa Tournament Ags Spin Serisi 274Cm buda güzeldir

Obolukbasi

Yeni Üye
Adı
Onur Bölükbaşı
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Benim kullandığım takım Daiwa ballistic 274 cm 14-42 gr ve Daiwa freams 3000..
Bu takım wtd aksiyonunda beni çok yoruyor adeta öldürüyor..sık sık az dalarlı Daiwa lara kaçıyorum.
nerede nasıl ve kaç gr sahteler kullanacaksınız bilmiyorum ama eğer nispeten hafif sahteler silikon vs kullanacaksanız Daiwa 7-35 belki farklı markaların daha hafif ve daha az atarlı kamışları ve 2000 lik hafif bir makina kombinasyonu önerirdim

balıkçı48

Yeni Üye
Adı
Turgut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Benim kullandığım takım Daiwa ballistic 274 cm 14-42 gr ve Daiwa freams 3000..
Bu takım wtd aksiyonunda beni çok yoruyor adeta öldürüyor..sık sık az dalarlı Daiwa lara kaçıyorum.
nerede nasıl ve kaç gr sahteler kullanacaksınız bilmiyorum ama eğer nispeten hafif sahteler silikon vs kullanacaksanız Daiwa 7-35 belki farklı markaların daha hafif ve daha az atarlı kamışları ve 2000 lik hafif bir makina kombinasyonu önerirdim
Hocam genelde 20-30 gr arası sahteler kullanıyorum. Hedef balığım öncelikli olarak kofana,lüfer,akya,baraküda . Daha önce Okuma Ceymar 40 vardı ama sarımı az olduğu için değiştirdim. Yeni aldığım Makinaya güzel bir kamış kombin etmek istiyorum. Bunların arasından birini seçicez artık

egemenozbeyli

Aktif Üye
Adı
Egemen
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Evet sonradan farkettim kusura bakma
Şimdi benden sana bir tavsiye git mağazaya 3 kamışıda al eline bir incele wtd vermeye çalış hafif mi rahat mı istediğin gibi yönetebiliyor musun, kesinlikle seçim yapmanda etkili olacaktır ondan sonrada tavsiyeleri hatırlayarak seçimini yap derim

balıkçı48

Yeni Üye
Adı
Turgut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Evet sonradan farkettim kusura bakma
Şimdi benden sana bir tavsiye git mağazaya 3 kamışıda al eline bir incele wtd vermeye çalış hafif mi rahat mı istediğin gibi yönetebiliyor musun, kesinlikle seçim yapmanda etkili olacaktır ondan sonrada tavsiyeleri hatırlayarak seçimini yap derim
Doğru diyorsunuz hocam en mantıklısı o şekilde çok teşekkürler tavsiyeleriniz için