Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

spin makina

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
sevgili abilerim
kendime yeni bir spin kamış makina seti yapmayı düşünüyorum, ancak , yani aradığım makina kafası en geniş olan 2500 lük en hafif makina
yani ne kadar işe yarar bilemem ama kafası ne kadar sığ ne kadar çaplı olursa misinanın gam yapması fırlatışta misinanın rahat boşalımı bu şekilde avın daha zevkli olacağına inanıyorum en önemli unsurda hafiflik olmalı.
buna en yakın olan makina çeşitleri de cormouran makinalarda var, ama onlardan corcast4 pi yi kullandım pekte kaliteli bişe değildi, sarısı hemen çizildi misineyi yemeye başladı bu sebepten biaz soğuk duruyorum,
kamış olarak lineffea 3,15 iki parçalı 10 kilo yazan 60 gram atarlı modelini düşünüyorum buna uygun bi takım yapmak istiyorum gereğini arz ederim :D

hızır şeref gültekin
:D

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Kaç para ayırdın bu makinaya Hızır?

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi para pekte önemli değil beni mutlu edecek makina arıyorum shimano sahara var 40 lık ama onu çok yordum oda beni :) onun yükünü de benimkinide hafifletecek ikinci makinayı arıyorum şimdi
bu arada bir adet shimano katana 2,40 kamışım var uzun zamandır kullanmıyorum ....?

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
abi para pekte önemli değil beni mutlu edecek makina arıyorum shimano sahara var 40 lık ama onu çok yordum oda beni :) onun yükünü de benimkinide hafifletecek ikinci makinayı arıyorum şimdi
bu arada bir adet shimano katana 2,40 kamışım var uzun zamandır kullanmıyorum ....?
O zaman sana rarenium verelim hızır.
Yazdığın her özellik mevcut.
Hafif, sağlam, ekonomik :D

Ergin Balıkçılıkta bulamadım makinayı.
Aşağıdaki linkte incele, Cevattan iste :)
İyi günlerde kullan :)

http://www.fareastfishing.com/product.php?id_product=152

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
vallahi 2500 s tam aradığım makina galiba ama bi bakim kaç ay ona çalışmalıyım :)
gramajını okuyamadım ağırsa ben almim :)
beğenmedim başka yokmu hafif

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
abi okuyamadım ama makina gönlümü fet etti valla
ama sanırım biraz çok çalışmam gerek toplam ne kadara gelir dersin abi almaya kalksak