Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin makine tercihi

10ur16

Üye
Adı
Onur
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba hobidaşlar, elimde Daiwa legalis seabass 259 10-35 Gr atarlı kamış var. Bu kamışa uygun olan makine önerebilir misiniz? Hedef balık levrek ve lüfer
Bursa yakınlarında av yapacağım
Okuma alaris 30 veya 40'lık makinaler yeterli olur mu yoksa biraz daha üst segment makinelere mi yönelmeliyim.

Erdem82

Üye
Adı
ERDEM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daiwadan şaşma dostum. Hem sarım teknolojisi hem hafiflik hem mühendislik hususunda çok ilerde. Bütçen elveriyorsa legalis ve üzeri tavsiye ederim. Shimano'da da Sahara ve üzeri makineler tercih edersen uzun yıllar çok konforlu avlar yaparsın. Ben acemilik zamanında bir çok masraf ettim her marka makine kullandım. Tecrübelerim sonunda en başta ne kadar iyi takım kurarsan o derece daha az masraf etmiş oluyorsun. Daiwa ve Shimano da ki konforu hiç bir makine vermiyor. 3000 lik makine gayet uygun.

Erdem82

Üye
Adı
ERDEM
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Teşekkürler ip tavsiyeniz var mıdır?
İp olarak Major Craft Dangan Braid 0,16 yada Gosen 1,5PE Son zamanlarda Daiwa ve Shimanonun iplerini kullanıyorum ama kalitesi eskisi gibi değil. Şu an en memnun olduğum ip Major Craft.

mohac

Aktif Üye
Adı
Aykut
Kan Grubu
A Rh Pozitif
40lik alaris kullandım tavsiye etmem 3000lik daiwa almanızı tavsiye ederim

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem82

Üye
Adı
ERDEM