Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

spin takım hazir sükür

Konu, 'Deniz Canlıları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında Hasanizmir tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Levrek peşinde koşarsanız işiniz zor :) Barakuda kolay lokma :) Evet profildeki 3 yıl önceki bir balık Seferihisar'dan.

Levreko bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Levreko

Levreko Daimi Üye

Nedir senin bu levreklerden çektiğin abdullah abi :) bu balıklarla yıldızınız barışmadı bir türlü :)

Abdullah SÜRÜCÜ bunu beğendi.
  4. Abdullah SÜRÜCÜ

En sinir olduğumda su üstü sahtelerimi kovalayıp yakalanmaması Fatih. Güya bu sene kendime gaz verdim sizi geçecem diye ama tırt çıktı. Geçen yıl ve bu yıl levrek kovalayayım dedim. Skor yok sadece sahteye abuk subuk saldıran balıklar var. Muhtemelen ispendek ve levrek. MArt yaklaşıyor levrekten vazgeçmeme 15 gün kaldı :) Sonra ver elini barakudalar :)

Hasanizmir ve Levreko bunu beğendi.
  5. Pendeza

Pendeza Üye

Üstat bana baracuda yakalamayı öğret.. ben gelirim sen neredeysen .. senin yanına

Hasanizmir bunu beğendi.
  6. Levreko

Levreko Daimi Üye

Al bendende o kadar abi elimde 7 tane su üstü var ikisi river2sea 98, biri savagear panic prey 3 tanede adları aklıma gelmiyor skorsuzlar. Bu sene balığa hiç çıkamadım biliyosun antalyada değilim bayağıdır şansımada akya sürüsü geldiydi kaçırdık ama geri döncem yakında inşallah rapor paylaşırım yine eskisi gibi olmadı bi ara bu taraflara gel levreğe :)

7. Abdullah SÜRÜCÜ

İnşallah Fatih... Gerçi ben fena tembel bir adamın bazen biraz daha uzak meralar söyleyip oraya gidelim diyolar ben kıvırtıyorum :)

coner bunu beğendi.
  8. coner

coner Daimi Üye

Hayırlı olsun.Şimdi sırada sahte,silikon,kepçe,kafa feneri,rapala kutusu,rapala çantası vs vs vs....

cemalettin ve Hasanizmir bunu beğendi.
  9. Abdullah SÜRÜCÜ

Emrah öyle zor bir balık değil. Körfez dışında hemen hemen her yerde var... Sadece zaman zaman sürüler yer değiştiriyor... Bazen Seferihisar da verimli oluyor, bazen urla, bazen alacatı, bazen çeşme bazenende körfez girişinde (Mordoğan). Sadece gözüne biraz derin bir deniz kıyısı kestirip Sabah suyunda slim sahtelerle at çek yapan yeterli.

Levreko bunu beğendi.
  10. Levreko

Levreko Daimi Üye

Baraküdalar sürüyle gelirler sabaha karşı yada akşam üstü gelirler geldiklarini anlarsınız suyun içince kızılca kıyamet kopar önlerine gelenleri kovalarlar kaçan balıklar sudan dışarı sıçrarlar sürürler halinde,,, işte onların sudan sıçradıkları noktalara sahte yemlerinizi atıp hızlı sarın o karışıklıkta baraküdalar sahte yeminize atlayabilirler büyük uzun ve yarım metre ile bir arasında dalan sahteler kullanın.Avı zevklidir nisan mayıs aylarında avı başlar @Abdullah SÜRÜCÜ abi iple çekiyodur şimdi gelmelerini :)

11. Hasanizmir

Hasanizmir Aktif Üye

abdullah abi misina için ne ip mi fluorocarbon misina mı öneririsin. bende barakuda avı yapmak isterim aslında bana ögretir misin.

Sayfayı Paylaş