Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin Takımı Için Yardımcı Olur Musunuz?

Bledax

Daimi Üye
Adı
Hakan F
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ben hamdi beyden shimano catana ve shimano exage 2500 set yapip cok memnun kalmistim. okuma ceymar ve v sistem kamis kullaninca aradaki farki daha da anladim. bence bütcenizi 50-60 lira arttirin . hamdi bey de kirmaz kimseyi kanimca.:harika:

paşa112

Yeni Üye
Adı
tlh
Kan Grubu
A Rh Pozitif
ben hamdi beyden shimano catana ve shimano exage 2500 set yapip cok memnun kalmistim. okuma ceymar ve v sistem kamis kullaninca aradaki farki daha da anladim. bence bütcenizi 50-60 lira arttirin . hamdi bey de kirmaz kimseyi kanimca.:harika:
teşekkür ederim öneriniz için.

Sinan.

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
yeni spin avına başlıyorum ve sizin yardım ve önerileriniz benim için çok önemli. bütçem 500 tl.
Okuma Ceymar Spin UFR 9' 270cm 10-40gr Spin Kamışı
Okuma Ceymar FD CXT-40 Olta Makinesi fiyatı - AVmarketi.com
bunlar hakkında ne önerirsiniz? cevaplarınız için teşekkür ederim.
Merhaba,

Sadece kamış ve makine için mi 500 tl? Yoksa komple set olarak mı ? Misinası, klipsi, çantası, rapalası, silikonu derken baya miktara çıkıyor çünkü. :)

Umut77

Üye
Adı
Umut t
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Guzel bi set isini gorur bence ceymar candir

fafafe123

Aktif Üye
Adı
Şahin Emre ASLAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bence spin seti yapma bütçen lrf için uygun.Spin sezonları kısıtlıdır.Yani çoğu sezonda lrf yapabilirsin.Fakat her zaman spin yapamazsın.Eğer ki bilinçliyseniz ben lrf öneririm.Şuanda azman istavrit çıkıyor.Gene levrek,somon yapıyor.Fakat lrfye atan adamlar benden çok levrek alıyorlar.Eğer ki bilinçli değil ve birinden duyduysanız kesinlikle LRF takımı yapın.Kaliteli bir ip misina,düzgün bir takımla spinle alabileceğiniz bütün balıklardan fazlasını alırsınız.Eğer ki erim mesafesi falan olarak düşünüyorsanız lrf spin takımların mesafesine ulaşıyor.Haberiniz olsun

paşa112

Yeni Üye
Adı
tlh
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bence spin seti yapma bütçen lrf için uygun.Spin sezonları kısıtlıdır.Yani çoğu sezonda lrf yapabilirsin.Fakat her zaman spin yapamazsın.Eğer ki bilinçliyseniz ben lrf öneririm.Şuanda azman istavrit çıkıyor.Gene levrek,somon yapıyor.Fakat lrfye atan adamlar benden çok levrek alıyorlar.Eğer ki bilinçli değil ve birinden duyduysanız kesinlikle LRF takımı yapın.Kaliteli bir ip misina,düzgün bir takımla spinle alabileceğiniz bütün balıklardan fazlasını alırsınız.Eğer ki erim mesafesi falan olarak düşünüyorsanız lrf spin takımların mesafesine ulaşıyor.Haberiniz olsun
lrf için bu fiyata önerebilceğiiz takımlar nelerdir

_Ramazan_

Daimi Üye
Adı
Ramazan DEMİR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Okuma Ceymar ctx 25 veya 10 makina yeterli olur, 2-10 veya 2-12 atarlı okumanın veya daiwanın kamışlarına bakabilirsin ucu çok hassas olmasın orta sert olsa güzel olur bende hafta sonu aldım av stili daha çok hoşuma gitti dünde ilk denememi yapıp iyiki almışım dedim