Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spin Takımı

gkys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba,

Spin avlarımda kullanmak için Daiwa Legalis 270 10-35 kamışıma
Daiwa Ninja LT3000CXH makine almayı düşünüyorum.
İp ile kullanacağım.
Sizce bu kombin uygun mudur?
Değerli görüşlerinizi iletirseniz çok sevinirim.

Üretici KoduBarkod KoduEbatDevirRulman SayısıSarım cmKapasite (İp)(m/mm)Ağırlık(gr)Drag kg

NJ18LT3000CXH 30006,2:14+193200/0.1325010

Btc78

Aktif Üye
Adı
Burak Çakır
İlk setim bu idi makina hızlı sarım levrek için hızlı olabilir ben sonra makinayı da legalis yapmıştım, ama şart mı derseniz daha tecrübeli arkadaşlar daha doğru yorumlayabilir. İpi kaliteli alın daiwa J Braid önerebilirim

MuratAlp

Yeni Üye
Adı
Murat Alp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Makinenin devri biraz yüksek geldi bana hızlı sarım olacağından iyi ayarlamak gerekir hedefindeki balığa göre, ip olarak pahalı markalar ile birlikte remixon veya lotus pro 8x de bakabilirsin onlarda sağlamdır.

gkys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlk setim bu idi makina hızlı sarım levrek için hızlı olabilir ben sonra makinayı da legalis yapmıştım, ama şart mı derseniz daha tecrübeli arkadaşlar daha doğru yorumlayabilir. İpi kaliteli alın daiwa J Braid önerebilirim
Legalisin kaçlık modelini kullanıyorsunuz hocam?

gkys

Yeni Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makinenin devri biraz yüksek geldi bana hızlı sarım olacağından iyi ayarlamak gerekir hedefindeki balığa göre, ip olarak pahalı markalar ile birlikte remixon veya lotus pro 8x de bakabilirsin onlarda sağlamdır.
Mutlaka inceleyeceğim. Makine sarım hızını kaç önerirsiniz peki?

Btc78

Aktif Üye
Adı
Burak Çakır
Daiwalarda dC ile bitene bakın, sizinki cxh, cxh ler her modelde hızlı satımla makinalar, ninja C alabilirsiniz aynı serinin, 80 +_5

MuratAlp

Yeni Üye
Adı
Murat Alp
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Mutlaka inceleyeceğim. Makine sarım hızını kaç önerirsiniz peki?
Spin için genelde en kullanışlısı 5 dir 1 sarımda, yani makine özelliklerinde 5.0:1 olarak yazar.