Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Spine Başlama

Konu, 'Tanışalım' kısmında Btc78 tarafından paylaşıldı.

1. Btc78

Btc78 Üye

Merhaba arkadaşlar,

Avcılıkla ilişkim zıpkın ile başladı. Gerek zahmetin çok olması gerekse de çok vakit alması sebebiyle istediğim verimde gitmedi zıpkın işi. Takımlar kutusunda balkonda duruyor. İlerleyen zaman ne gösterir bilinmez. Ancak, şnorkel ve serbest dalış olarak takılıyorum kendi çapımda.

Mekan İzmir, etrafta olta atan bir çok insan, zıpkından bilinen bir kaç mera, vurulan 2 kg ilk levreğin tuzda pişirilmesinden ağızda kalan tad bir araya gelince bende bir arayış başladı. Biraz netten araştırınca spin avcılığı çok cazip geldi. Kendince hareketi var, canlı yem derdi yok, arabada dursun takım, uygun zaman olunca tak sahteyi at, tam bana göre diye düşündüm.

Bütçe ne olacak Daiwa mı shimano mu derken kendimi kemer altında zıpkını da aldığım mağazada buldum. Çıkarken elimde daiwa ninja 3000 makara, legalia kamış kredi kartında 6 taksite bölünmüş borç vardı

Forumu da nette dolaşırken buldum bir iki konu okuyunca üye olmaya karar verdim. Güzel dostluklara ve keyifli avlara vesile olur inşallah. Saygılar sevgiler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. çağrıbey

çağrıbey Aktif Üye

hoş geldiniz

4. Btc78

Btc78 Üye

Sağolun Çağrı Bey hoş buldum

5. ADİL AYKOL

ADİL AYKOL Daimi Üye

Hoşgeldin Burak iyi formlar rastgele

6. Btc78

Btc78 Üye

Teşekkürler, sana da rastgelsin

7. Btc78

Btc78 Üye

Hoş geldin mesajları arasına şu sorumu sıkıştırayım, İzmir Körfez’de balık avı yasak mı? Mavişehir tarafında balıkçı barınağından sonraki yerlerde kimse olta atmıyorsak olduğundan mı?

8. Btc78

Btc78 Üye

Bir soru daha çok basit birşey diye konu açmadım. Makinanın arkasında ufak bir kol var ters sarımla alakalı sanırım nasıl durmalı?

9. çağrıbey

çağrıbey Aktif Üye

normalde yasak ama kimse bişey demiyo avlanan da çok zaten. geçen hafta sonu ege park mavişehirin oralarda su üstü attım bişey çıkmadı, martılar da rahat bırakmadı zaten 2 saat kadar at çek yapıp geri döndüm

Btc78 bunu beğendi.
  10. spinfisher

spinfisher Aktif Üye

Sarım kolu saat yönünün tersine dönmeli, saat yönünde dönmemeli. İpi klavuzlardan geçirirken vs ip salması gereken yerlerde kullanabilirsin onu. Bazı makinalarda hiç koymuyorlar.

Btc78 bunu beğendi.
  11. yhymskrn

yhymskrn Aktif Üye

hiç başlamasaydın keşke :) masraf aayda yılda bir balık masraf masraf bitmeyen bir AL AL AL

Btc78 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş