Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spirolino veya bombardo ile atçek avı hk.

spirolino nedir

• pipetli şamadıra

Kullanılan: 11 64.7%
  • sor

Kullanılan: 7 41.2%

• Kullanılan toplam oy
    17

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öğlen denemesi sonuç sıfır 45 dk için çok önemli değil :) hava harikaydı tam bahar havası güneşten vitaminimizi aldık en azından.

daiwa duckfin shad ın yüzüşü gerçekten inanılmaz ben balık olsam atlarım o kadar yani. bir tane babacan zargana takibi aldım kıyıya kadar geldi duckfin nin ardından. hırsızlı şekilde zargana garanti yani bu silikon ile .

bombardo da ise yukarıdaki pratik takım şekli pek kullanışlı olmadı direk misineye takılması daha avantajlı bombardın onundeki fırdöndü extra ağırlık yaparak işi bozuyor.

birde bombard arkasına 3-5 gr jig head den yukarısı da atışı bosuyor . 7-10 gr lıklar da çok mesafe yapamadım.

15-40 atarlı spin kamışımda 10 gr lık jig head ip makarasında 20 mt civarı misinada 25-30 mt civarı gidiyor sanırım bunlar ideal mesafeler ?

keşke spin takımım 10-30 atarlı olsaydı daha verimli olurdu silikon atışlarında .

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Öğlen denemesi sonuç sıfır 45 dk için çok önemli değil :) hava harikaydı tam bahar havası güneşten vitaminimizi aldık en azından.

daiwa duckfin shad ın yüzüşü gerçekten inanılmaz ben balık olsam atlarım o kadar yani. bir tane babacan zargana takibi aldım kıyıya kadar geldi duckfin nin ardından. hırsızlı şekilde zargana garanti yani bu silikon ile .

bombardo da ise yukarıdaki pratik takım şekli pek kullanışlı olmadı direk misineye takılması daha avantajlı bombardın onundeki fırdöndü extra ağırlık yaparak işi bozuyor.

birde bombard arkasına 3-5 gr jig head den yukarısı da atışı bosuyor . 7-10 gr lıklar da çok mesafe yapamadım.

15-40 atarlı spin kamışımda 10 gr lık jig head ip makarasında 20 mt civarı misinada 25-30 mt civarı gidiyor sanırım bunlar ideal mesafeler ?

keşke spin takımım 10-30 atarlı olsaydı daha verimli olurdu silikon atışlarında .
Zargana takibi alinca hırsızlar hemen eklendi umarım olmuştur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Hırsızlar güzel olmuş. Arkadan saldıran balıkları da alırsınız.

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
mavi doğru takılmış, sarıdaki jig head ters takılmış. Bu şekilde kullanırsanız silikon ters yüzer.
Sari balığın kuyruğu ters yone bakıyor modeli mavi olandan farklı