Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Şu Çanakkale de olmasa ne yapaçağım bilmem...

arno_16

Aktif Üye
Adı
hasany
geçen gün iş içabı yine çanakkalede idim.ordaki tanıdık abilerim hep söylüyorlardı karşıya git diye üşenip gitmiyordum.çanakklade limnadanda en azından 3-5 tane bişeyler geliyordu.bu sefer geçtim karşıya kilitbahır'a iyikide geçmişim akşam üstü 7 gibi başladığım avı 11 gibi sonlandırıp tekrar geçtim karşıya.yem:sülünez stoperli şamadıralı takım

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Tebrikler Hasan.Güzel bir gezi ve çeşidi bol bir av olmuş.Çanakkale balıkçılar için hakikaten biçilmiş kaftan.Şansın ve keyfin daim olsun.:)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Güzel av olmuş

ahmet10

Daimi Üye
Adı
Ahmet
Tebrikler...
Çanakkale hakikaten bir başka şehir. Herşeyiyle:)

mbay

Üye
Adı
Mehmet BAY
Tebrik ederim Hasan bey,şansın daim olsun.Çanakkale benim de en beğendiğim şehir.Bende iş icabı sık sık Çanakkale'ye gidiyorum.Her gittiğim de olta atıyorum.Gerçekten çok güzel tam balıkçı şehri diye düşünüyorum.Emekliliği dört gözle bekliyorum tabi Allah ömür verirse.Saygılarımla.

arno_16

Aktif Üye
Adı
hasany
Tebrikler Hasan.Güzel bir gezi ve çeşidi bol bir av olmuş.Çanakkale balıkçılar için hakikaten biçilmiş kaftan.Şansın ve keyfin daim olsun.:)
teşekkürler erdal abi.önümüzdeki hafta bi kaç gün balıkesirde kalabilirim ararım gelince.