Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

su üstü çağırıcılar

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
merhaba üstadlar, abilerim bu günlerde yeni yeni sahteler yeni düzenekler ortaya çıkmakta biraz araştırma yaparken önüme bu düğzenek çıktı acaba bu vede benzeri bir takım sığ sularda levreği cezv etmede işe yararmı http://www.avmarketi.com/asp/product/11442/Pro-Catch-Teaser-Systems-50-X-90-CM-Suni-Yem-Surusu
biraz mantıklı gibi geldi bana ancak acaba balığın aklını karıştırıp bunlarla uğraşmasına sebebiyet verir mi yada bir işe yarayıpta gerçekten balığı o yöne çağırır mı :rolleyes:

turgaysezgin

Yeni Üye
Adı
Turgay Sezgin
Bu sahtelerin iş yapacağına kesinlikle katılmıyorum,mutlaka denemiş ve netice alınmıştır ama nerede?önemli olan bizim sularımızda verimli olması örneğin son 1 aydır sarozda Kıbrıstan aldığım popping sahtelerle denemeler yapıyorum tabiki şu ana kadat koca bir sıfır ama aynı sahteler biliyorum ki özellikle maldivlerde nefis iş yaptılar özellikle bazı cins balıkların yaşam sürmedikleri sularımızda çok çeşitli üründen ziyade bildiklerimizi kullanmak bence daha iyi.Kal sağlıcakla.

zafersat

Aktif Üye
Adı
Zafer SATILMIŞ
merhaba üstadlar, abilerim bu günlerde yeni yeni sahteler yeni düzenekler ortaya çıkmakta biraz araştırma yaparken önüme bu düğzenek çıktı acaba bu vede benzeri bir takım sığ sularda levreği cezv etmede işe yararmı http://www.avmarketi.com/asp/product/11442/Pro-Catch-Teaser-Systems-50-X-90-CM-Suni-Yem-Surusu
biraz mantıklı gibi geldi bana ancak acaba balığın aklını karıştırıp bunlarla uğraşmasına sebebiyet verir mi yada bir işe yarayıpta gerçekten balığı o yöne çağırır mı :rolleyes:
İnanın teaserlar ve exciter bird ler çok iş yapıyor ama kıyıda değil, orkinos ve lambukada.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
İnanın teaserlar ve exciter bird ler çok iş yapıyor ama kıyıda değil, orkinos ve lambukada.
Teaserlar konusunda bende böyle düşünüyorum.Hatta bazı modellere yansıma yapması için küçük kaşık benzeri ilaveler yapılıyor ve bunlar özellikle orkinos avında kullanılıyor diye biliyorum..

alpperr

Üye
Adı
Alper DEMİR
tekneyle sırtı denemesinde faydalı olabilir bence...

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bizim zarganalarımız vede levreklerimiz sevmez mi diyorsunuz yani bnu satın almak yerine kendim bir tane uygulama yapmaya çalışacağım bakalım sonçları paylaşacağım

Enyalios

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Bu sahtelerin iş yapacağına kesinlikle katılmıyorum,mutlaka denemiş ve netice alınmıştır ama nerede?önemli olan bizim sularımızda verimli olması örneğin son 1 aydır sarozda Kıbrıstan aldığım popping sahtelerle denemeler yapıyorum tabiki şu ana kadat koca bir sıfır ama aynı sahteler biliyorum ki özellikle maldivlerde nefis iş yaptılar özellikle bazı cins balıkların yaşam sürmedikleri sularımızda çok çeşitli üründen ziyade bildiklerimizi kullanmak bence daha iyi.Kal sağlıcakla.
Bende denedim kırmızı beyaz kafa ile lambuka aldım .Maria bubble quenn red head 12 likti sanırım 50 gr civarında

http://www.yamaria.co.jp/english/maria/maria_syou10.htm

sistemi denemedim eksik yazmısım popper la aldıgımı kastedmiştim :)

şebboy

Üye
Adı
Ahmet Şebboy
Sistem yabancı birçok sitede görülüyor. Bence bunu bu fiyata almak yerine malzemelerini en fazla 5 evet beş liraya toplayıp yapmak daha zevkli olacaktır.Bir parça paslanmaz tel , 8 adetlik minik ahtapotlar , biraz işçilik herşey tamam.(ahtapot 8 adetlik paketi 3 TL)

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
evet abi bende galiba kendi çabalarım ile bir adet üreteceğim merak ettim