Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf Casting Kamış Ve Makinesi

Mektupla

Daimi Üye

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makine: Daiwa Tournament Surf 45 QD
Kamış: Yuki Taylor Q6 Surf Kamış 420 cm

Rastgele

barlas61

Daimi Üye
Adı
Okan
Kuyuya bi tas attin. Ucsuz bucaksiz dostum. Butce, hedef avin, nerede avlanacaksin. Vs vs belirtirsen

Kan Grubu
A Rh Pozitif
Trabucco Poetica KW Torzite 450 cm 250 gr Surf Kamış

Shimano Ultegra 14000 XSD Olta Makinesi

Hızlıcevapgerek

Yeni Üye
Adı
Eary
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kocaeli İzmit kumla deresinde hangi balıklar var bilenler acil cevap verebilir mi ?

Eenderr24

Yeni Üye
Adı
Ender
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cümleten selamın aleyküm yeni üye oldum bu forma ve uygulamasında indirdim Bahadır takip ediyorum baya tecrübeli abilerim var şu kardeşinizden yardımcı olsanız süper olur abimde okuma Salina var eski model diye düşünüyorum kalınbiaz onla başına gitti çok hoşuma gitti sonra almaya karar verdim yemedim içmedim biriktirdim 600 ile 900 tl fln bütçem var tabi makina ile birlikte alıcam Cengiz balıkçılık ona gittim Salina kalmamıştı sonra tv yaban Boğaziçi oltacılarında bu Mitchell evocent power gördüm hoşuma gitti ama nasıl kalmış bilmiyorum tecrübem var ama ilk sürç kamışım olcak benim için kalite hassasiyet hafiflik ve memnun etmesi önemli 3 parça düşünüyorum makine olarak Ryobi tt power yada Ryobi power alıcam netleştirirseniz beni çok sevinirim fikirleriniz önemli Üsküdar küleli Beylerbeyi Kanlıca bebek Ablam yerlerim istavrit çinekop palamut gibi avlarda kullanılan ama çoğunlukla istavrit