Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf Casting Kurşun Klipsi yapımı

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Kurşun klipsleri av esnasında denizin ve dalganın durumuna göre ağırlığımızı istediğimiz şekilde ve hızlıca değiştirmemize olanak sağlayan bir aparattır. Piyasada bazı markalara ait kurşun klipsleri bulunmaktadır. Ancak ben uğraşmayı severim kendim yaparım diyenler için dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Önder Kanığ

Moderatör
Yönetici
Adı
Önder
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sevgili Kadir;
Güzel bir paylaşım olmuş, emeğine yüreğine sağlık, Amatör balıkçılığın güzel yanlarından en önemlisi kendi takımını, malzemeni yapabilmek, bunda' da sınır olmadığının güzel örneklerinden birini paylaştığın için tekrar teşekkür eder;paylaşımlarının artarak devamını temenni ederim.:)

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Sevgili Kadir;
Güzel bir paylaşım olmuş, emeğine yüreğine sağlık, Amatör balıkçılığın güzel yanlarından en önemlisi kendi takımını, malzemeni yapabilmek, bunda' da sınır olmadığının güzel örneklerinden birini paylaştığın için tekrar teşekkür eder;paylaşımlarının artarak devamını temenni ederim.:)
Teşekkür ederim Önder ağabey, videoları yeniledikçe arkadaşlarla paylaşmaya devam edeceğim.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eline sağlık Kadir
Güzel bir paylaşım olmuş

Kan Grubu
O Rh Pozitif