Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf Casting Turnuvaları

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Ülkemizde gerçekleştirdiğimiz Surf Casting Turnuvalarına ait videoları Balık Sevdam dostları ile paylaşmak istedim. İnşallah buradan dostlarında katılımları ile daha güzel ve daha büyük turnuvalara imza atacağız.

Manavgat Turnuvası

Karataş Turnuvası

Çeşme Turnuvası

yersel907

Aktif Üye
Adı
muammer yersel
Bu turnuvalarda yer almak ekip olarak benim ve kardeşlerim için eşsiz birer keyifti her birinde yeni dostlar yeni arkadaşlıklar edinmekte ayrıca bir keyifti katılmış olduğumuz her turnuvada kendimizi dahada geliştirme fırsatı bulduk ve bu disiplinde ne kadar eksik olduğumuzu hem tecrübe acısından hemde malzeme acısından görmüş olduk ülkemizde ve yurt dışındaki turnuvalara katılmak acısından bizlere yol gösterdiğin için sağ ol kadir abi ve bu yolda seninde öncülüğünde İSOBDERİ KURMUŞ bulunmaktayız bizlerin tek amacı bu hobiyi spor olarak yapmak ve öğrendiklerimizi bilmediklerimiz ide öğrenip ileride dostlarımıza kardeşlerimize dilimizin döndüğü kadar anlata bilmektir herkese saygılar sevgiler

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu turnuvalarda yer almak ekip olarak benim ve kardeşlerim için eşsiz birer keyifti her birinde yeni dostlar yeni arkadaşlıklar edinmekte ayrıca bir keyifti katılmış olduğumuz her turnuvada kendimizi dahada geliştirme fırsatı bulduk ve bu disiplinde ne kadar eksik olduğumuzu hem tecrübe acısından hemde malzeme acısından görmüş olduk ülkemizde ve yurt dışındaki turnuvalara katılmak acısından bizlere yol gösterdiğin için sağ ol kadir abi ve bu yolda seninde öncülüğünde İSOBDERİ KURMUŞ bulunmaktayız bizlerin tek amacı bu hobiyi spor olarak yapmak ve öğrendiklerimizi bilmediklerimiz ide öğrenip ileride dostlarımıza kardeşlerimize dilimizin döndüğü kadar anlata bilmektir herkese saygılar sevgiler
Kendimizi geliştirmek, yanlış bilgilerden arınmak, doğruları öğrenmek ve edindiğimiz bu bilgi ve tecrübeyi bu hobiye yeni başlayan arkadaşlara doğru bir şekilde aktara bilmek adına forumlardan biraz uzak kaldık kardeşim. Hep birlikte daha çok işler başaracağız inşallah.

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Valla anılarım depreşti :) Yeni turnuvayı dört gözle bekliyorum :D Para mevzusunu çözebilsem şu yurt dışı golden liglerede gitmek için çabalayacaktımda artık seneye inşallah :) Bu yolda tüm emeklerin için teşekkürler Kadir abi :)

Mulgogi

Aktif Üye
Adı
Engin ÖZKAN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kadir Abi hep sıfır çektiğimiz videoları koymuşun :) ( skor yaptığımız var mıydı acaba unuttum bak ). Neyse Team Engin and Senih ocak turnuvasını kazanmaya geliyor :p

senihcan

Daimi Üye
Adı
Senih Can Kardeş
Kadir Abi hep sıfır çektiğimiz videoları koymuşun :) ( skor yaptığımız var mıydı acaba unuttum bak ). Neyse Team Engin and Senih ocak turnuvasını kazanmaya geliyor :p
Zuhaha Engin çektiiğimiz balıklar genelde turnuva rekoruydu ama ufak olarak :D 3 numarayla o iğne büyüklüğünde balık yakalayıp onu öldürmeden geri suya salmak asıl başarı :D Ocakta bu sefer kıracaz şansı :D Boğazda nasıl yemli gibi çapariyle istavrit alıyosak ordada zorluyacaz :D

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Güzel bir takım olursunuz şimdiden bol şanslar ikinize de.

yersel907

Aktif Üye
Adı
muammer yersel
ocaktaki turnuvada DR (TAYLAN ÇELİK ) VE BEN size şans tanımıyoruz sayın ekip arkadaşlarım onun o muhteşem icatlarıyla balığın kafasın dayız :) :) :)

Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yurt dışından oldukça iddialı takımlar var, çok çalışmalısınız.Bol bol antrenman yapmalısınız.