Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Surf Makinası İp Misina Önerisi

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ama bahsettiğim öyle aşırı yosunlu su değil,malum karadeniz illa dalga ile azda olsa herzaman yosun oluyor,bu frenleme yüzünden onlarca lüferi çekerken kaçırdım,en son direk 0,17 ip sardım yosun olsada hepsi kayarak fırdöndüde toplandı ozamanda zaten balık kuma çıkmış oldu :D
“ONLARCA LÜFER” miiiii 😳😳
Onlarca lüfer kaçırdığınız bu yer nerede.
Konum lütfen.
Ben bu arada bavulu 🎒🧳 hazırlıyorum.
🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️🏃🏽‍♂️

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kaçanlar geçen senenin kiler,bu sene daha başlamadım kaçırmaya :D Yer de havasını ve dalgasını denk getirebilirsen Şile kumsalları
Güzel yer şile. Gençlikte çadırda çok kaldım. Ağlayan kayadan sabah istavrit tutar, sonra şatonun altındaki kayalara dalar pavurya çıkartıp, lokantaya verir yerine pişmiş yemek ile takas yapardık 😄. Ama hiç dişli zamanı gitmedim. Kışın berbatmış kayalıklar.

EMİN

Aktif Üye
Adı
EMİN YILDIRIM
Güzel yer şile. Gençlikte çadırda çok kaldım. Ağlayan kayadan sabah istavrit tutar, sonra şatonun altındaki kayalara dalar pavurya çıkartıp, lokantaya verir yerine pişmiş yemek ile takas yapardık 😄. Ama hiç dişli zamanı gitmedim. Kışın berbatmış kayalıklar.
kayalarda ne işin var kilometrelerce kumsal varken,yanlız hava kararmadan gidip kumsalda derin noktaları belirlemek lazım yoksa tüm gece 1 karış suda oltayla beklemek var :D

SKARPİ66

Daimi Üye
Adı
ÖZCAN TÜREMEN
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kayalarda ne işin var kilometrelerce kumsal varken,yanlız hava kararmadan gidip kumsalda derin noktaları belirlemek lazım yoksa tüm gece 1 karış suda oltayla beklemek var :D
Kumsalda kaya aralarında elde fener çok dolaştım. Ama ufak. Şatonun altına ve ortadaki kayaya daldığımızda çok iri pavurya alıyorduk. Kayaya çarpmamak, elleri midye ile kestirmemek ve dalgalarda üstte kalmak uğraştırırdı. Tabii şnorker palet o zamanlar. Üstelik dudulludan, şileyede yürüyerek giderdik. Macera olsun diye. Yolda “orhanın yeri” diye kendin pişir kendinye de çadır kurar ertesi gün yola revannn olurduk. Gençlik işte. Ama sonunda arkadaşa şileden kız aldık. Şileli olduk. Bir dahada kısmet olmadı gitmek. 😄