Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tanımadığımız Sahteler

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Şimdi bir çok bilinen sahte üreticisi firma bunların üretimine başladı. Fiyatları yüksek.
En güzel karideslerden birini bulmuşsun. Bu 3 liraya mal oluyor bulduğun yerde al.
Özellikle senin bölgende çok işe yarar.
Ağırlık eklemene gerek olmasa da balığın biraz uzakta olduğu yerlerde ağırlaştırabilirsin.
Teşekkür ederim Bülent bey! baya baya acemiyim öncelikle forumdan sonrasında da bol bol oltamı denizle buluşturup tecrübelerinizden faydalanarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum! bu ve buna benzer karideslerden 3-4 çeşit sipariş vermiştim aslında gelmesini bekliyorum! resimde paylaştığım karidesin 3 farklı renginden sipariş verdim umarım işe yarar.. fiyatı aslında daha ucuza mal oldu bana, tanesi ortalama 1,5 lira gibi bi rakama geldi! dener denemez paylaşımda bulunacağım.
Teşekkürler!

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Teşekkür ederim Bülent bey! baya baya acemiyim öncelikle forumdan sonrasında da bol bol oltamı denizle buluşturup tecrübelerinizden faydalanarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum! bu ve buna benzer karideslerden 3-4 çeşit sipariş vermiştim aslında gelmesini bekliyorum! resimde paylaştığım karidesin 3 farklı renginden sipariş verdim umarım işe yarar.. fiyatı aslında daha ucuza mal oldu bana, tanesi ortalama 1,5 lira gibi bi rakama geldi! dener denemez paylaşımda bulunacağım.
Teşekkürler!

Nereden buldun? Eline geçti mi yolda mı?
Resmini eklediğinin ben alırken tek rengi vardı, kredi kartından kesilen tutarı aldığım adete böldüğümde 2.97 TL ye mal olmuştu.

Fisher07

Daimi Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Nereden buldun? Eline geçti mi yolda mı?
Resmini eklediğinin ben alırken tek rengi vardı, kredi kartından kesilen tutarı aldığım adete böldüğümde 2.97 TL ye mal olmuştu.
Tayvandan bir arkadaşım getiriyor. 4 tanesi 2,5 dolar paket halinde 8 farklı rengi vardı ben sadece 3 renk aldım... internette inceledim 5 lira civarı tanesi! ki dahası var 12+1 bilye 3000lik makina aliminyum kafa 5:2:1 yedek kafasıda mevcut 18 liraya mal oldu. Aralık ayı başında tekrar gitcek arkadaş bakalım tekrar getiririm verim alırsam!

Ersin07kny6

Yeni Üye
Tayvandan bir arkadaşım getiriyor. 4 tanesi 2,5 dolar paket halinde 8 farklı rengi vardı ben sadece 3 renk aldım... internette inceledim 5 lira civarı tanesi! ki dahası var 12+1 bilye 3000lik makina aliminyum kafa 5:2:1 yedek kafasıda mevcut 18 liraya mal oldu. Aralık ayı başında tekrar gitcek arkadaş bakalım tekrar getiririm verim alırsam!
Bize de Al bize de al.... :)

erc10000

Üye
Rapalalar, türlü renk ve büyüklükte balıklar... Hepsinin al benisi ve çekiciliği var! peki sahte karides, teke, yanıç vs gibi ürünler sizce işe yarar mı? Tecrübe eden var mı aranızda? örnek verecek olursam...
Ekli dosyayı görüntüle 8293

bu ve bunun gibi onlarca çeşit var.. bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim!
Sevgiler Saygılar!
Aliexpress.com da en cok satilan sahtelerden birtanesi bugun gordum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi