Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tanışma

Oozer3466

Yeni Üye
Adı
Ömer Özer
Kan Grubu
A Rh Pozitif
merhaba adım Ömer balıkçılığa merak sardım boğazda avcılık yapmaya başlayacağım iki kere gittim ancak acemiliğinde etkisiyle fazla bişey yapamadık geçen hafta çubuklu sahile gittim sabah 5:30 da tıklım tıklım doluydu öğleden sonra akıntıburnuna gittim yağmur başladı çok şiddetli geri dönmek zorunda kaldım iş dolayısıyla haftasonları veya haftaiçi 1-2 akşam ancak av yapabilirim surf takımı aldım kurşun arkası ile başladık, bakalım ilk balığımızı ne zaman alacağız

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Ömer

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Hoş geldin Ömer, iyi forumlar…

cancebeci

Aktif Üye
Adı
Can Cebeci
Kan Grubu
A Rh Pozitif
merhaba adım Ömer balıkçılığa merak sardım boğazda avcılık yapmaya başlayacağım iki kere gittim ancak acemiliğinde etkisiyle fazla bişey yapamadık geçen hafta çubuklu sahile gittim sabah 5:30 da tıklım tıklım doluydu öğleden sonra akıntıburnuna gittim yağmur başladı çok şiddetli geri dönmek zorunda kaldım iş dolayısıyla haftasonları veya haftaiçi 1-2 akşam ancak av yapabilirim surf takımı aldım kurşun arkası ile başladık, bakalım ilk balığımızı ne zaman alacağız
Hosgeldiniz

Ugursen

Yeni Üye
Adı
Ugur
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Hoşgeldin ömer iyi forumlar restgele