Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tatilden Elde Kalanlar

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
merhabalar ,

senelik izini batı Karadeniz de memleketim Cide de geçirdim , balık açısından hiç verimli olmasa da gezip dolaşmak doğada vakit geçirmek iyi geldi. Senenin stresini ve yorgunluğunu üzerimizden silkeledik. Aklıma geldikçe çektiğim resimleri sizler ile paylaşmak istedim.

Sevgilerimle

TrAcHuRuS

Daimi Üye
Adı
Cumhur
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Muhsin abi 1 haftaligina bende hanimin anneanesinin memleketi cide cayustu koyune gidecegim. Eger tekrar gitme firsatin olursa birlikte avlanmak isterim.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Muhsin abi çok güzel kareler. bizim iş yerinde cideli bir abimiz var anlata anlata bitiremez. bende hep gelmek istiyorum karadeniz tarafına. fotoalrı görünce daha da gidesim geldi :)

muhsin5791

Daimi Üye
Adı
MUHSİN YILDIRIM
Kan Grubu
A Rh Negatif
Muhsin abi çok güzel kareler. bizim iş yerinde cideli bir abimiz var anlata anlata bitiremez. bende hep gelmek istiyorum karadeniz tarafına. fotoalrı görünce daha da gidesim geldi :)
kısmet olursa kurban bayramında tamda palamut zamanı tekrar gideceğim. konaklama için yardımcı olmaya çalışırım , bir sürü pansiyon var.

B

BS Okuru

Misafir
Cok güzel kareler Muhsin abi.. Karadenizin her tarafı cennet gibi İnşalalh bizede nasip olur gezmek.. :) Rastgelsin..

Akbay

Aktif Üye
Adı
Akın
Kan Grubu
A Rh Negatif
Muhsin abi harika vakit gecirmişsin gerçekten çok güzel memleketiniz var güzel vatanımız kimbilir görmedimiz doga harikaları vardır umarım görmeyi nasıp olur hepimiz için bu güzellikleri paylaştığın için çok teşekkürler

1Fisher

Aktif Üye
Adı
Gürbüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Harika görüntüler, doğa ile baş başa olmanın tadını çıkarmışsınız.

Yigityasaroglu

Aktif Üye
Adı
Yigit
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Muhsin abi mükemmel görüntüler Allah bana nasip eder inşallah memleketim gerçekten çok güzele benziyor. Ben sariyonca köyü/ Kastamonulu olmakla beraber hiç gidemedim. Babam da işler dolayısıyla herhalde 30 senedir gitmedi. Keşke zamanında gezdirseydi. karelerinizi görünce kiskanmadim değil

Bledax

Daimi Üye
Adı
Hakan F
Kan Grubu
A Rh Pozitif
herşey tamam da ilk resimdeki kulübeden nasıl ayrılabildiniz? yoksa römorkla yanınızda mı getirdiniz.? şahane kareler.:harika::harika::harika: