Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

52Eagle

Üye
Adı
Murat K.
O kadar arkadaşım var bizim bu bölgelerde ava giden ama ne hikmetse en suskun bölüm bizim bölgelerin avcısı :)
Hareket olsun bari ben paylaşayım bir kaç rapor, denk geldiği gün baya güzel lüfer alıyorlar. Palamut ve uskumru sanırım bu aralar yok, hafta sonu nato limanı da pek verimli olmadı.
Dediklerine göre şuan 3 metre derinlikte ne yazık ki atılan ağlarda ciddi sayıda lüfer almışlar.

Adı
OSMANSAPMAZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hayırlı cumalar pazar günü marmara ereğlisi balığa gidecek var mı?

forzaemre

Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Salı günü gündüz Marmara Ereğlisi denedik at-çekte birşey tutamadık takip dahi yoktu , Aksam üstü natoya geçtik aynı şekilde devam etti.Kullandığım Sahteler Hansen pilgrim kaşık mavi ve kırmızı , kendo gagalı , Usami popper fakat sonuç yok.Tekirdağ'da balık bitmiş sanırım:)

52Eagle

Üye
Adı
Murat K.
Salı günü gündüz Marmara Ereğlisi denedik at-çekte birşey tutamadık takip dahi yoktu , Aksam üstü natoya geçtik aynı şekilde devam etti.Kullandığım Sahteler Hansen pilgrim kaşık mavi ve kırmızı , kendo gagalı , Usami popper fakat sonuç yok.Tekirdağ'da balık bitmiş sanırım:)
Bizim sonuçlarla karşılaştırdım da, hiç fark yok :)

Adı
OSMANSAPMAZ
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kıyıdan barbun tutanların videoları var yeniçiftlikte (eski zamandan kalma)
güzelim denizleri kirletip , yok arıtma kurulacak , yok üretim olacak diye vaad edenlerin...!
elin gavuru ülkesinde çevre kirliliği yaratacak diye o üretimleri yapmayıp, çevre kirliliği yaratmayacak üretimleri kendi ülkelerinde yapıyor.
marmara resmen boş akvaryuma döndü , bitik.
30 yıl önce Marmara denizinde tam 125 çeşit balık yaşıyormuş , şimdi ise sadece 20 çeşit balık kalmış.
kalanlar da pislikle beslenen istavrit , lüfer , levrek ,mırmır tarzı balık...
bakalım onlarda ne kadar dayanabilecek.

forzaemre

Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dün akşam üstü Şerefliden bir oltaya sülünez bir oltaya boru kurdu birde atçek denedik yine birşey yok.Hava patlaktı , dalga iskeleyi dövüyordu buna rağmen birsey cıkmadı devamında nato limanı kayalıklara gectik aynı sekilde orada da devam ettik yine birsey çıkmadı.Etrafta bizim haricimizde 9-10 tane balıkcı daha vardı 3 saatte 2 kere balık çektiklerini gördüm.Tekirdağ'da gerçekten balık kalmamış.

52Eagle

Üye
Adı
Murat K.
Bir rapor da ben yazayım. Cuma akşamı Silivri pamuk bank önünde iki arkadaş tulumlarımızı giyerek uzak atış yemli lüfer denemesi yaptık ayrıca teke ile de hazır deniz bozukken yemli dip deneyelim dedik. Kesmedi, dalgalara inat at-çek ile hadi bi levrek bari dedik ama sonuç aynı :) ''Bari bi tık deseydi'' cümlesi ile evimizin yolunu tuttuk :)

Adı
Çağdaş
Çağdaş merhaba
seninle oralarda bir türlü kısmet olmadı beraber av yapmaya:)
balıklar güzel afiyet olsun.
Teşekkür ederim Ercüment abi.Sizin değerli bilgilerinizden,tecrübelerinizden faydalanırken olta sallamak büyük keyif olurdu benim için.Umarım bu keyfi bir gün yaşarım :)