Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında huylu tarafından paylaşıldı.

1. forzaemre

forzaemre Üye

Fener altında boru kurduna da geliyor eşkina.

Oktay59 ve Mektupla bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Oktay59

Oktay59 Yeni Üye

Arkadaşlar bilgi için cok tskr ederim bir sorum daha olucak.rapala kaç gr olmali dipte takılıp kopuyor orta yüzerim bi rapala kac gr olmali.smdiden tskrler.

4. forzaemre

forzaemre Üye

Bulunduğun mera özelliğine göre ve kamışının atar aralığına göre sahte seçebilirsin.Benim kamışım 10 - 40 atar aralığında olduğu için 10 ve 40 gram arasında sahte seçiyorum.Bulunduğun mera yosunlu veya sığı ve taşlık ise : su üstü sahte veya az dalarlı sahteler var onları kullanabilirsin.

Oktay59 bunu beğendi.
  5. forzaemre

forzaemre Üye

Yarın için Tekirdağ hava raporunda Bağ Bozumu Fırtınası uyarısı veriyor.Bu fırtınada deniz balık yapar mı yapmaz mı ?

6. Oktay59

Oktay59 Yeni Üye

Dün tekirdagda teknede yakalandık .ama zarganaya 3 adet iri lufer aldık. Dişli baliklar gelmiş cunki istavrit hiç yok 1 kilo zor yakaladık.

7. lufermania

lufermania Daimi Üye

Merhaba,
    Yaprak mi, canlı ile mi aldınız acaba.

8. forzaemre

forzaemre Üye

Carsamba - Persembe yagmur bekleniyor.Su an nem oranı yuksek alcak basınc hakim kıyıdan zor av verir.Cuma - Cumartesi verimli olacak gibi duruyor.Sultanköy botaş'ın yanına gitmeyi düşünüyoruz 1 olta yemli lüfere bırakacağım diğer oltayla da spin yapacağım levrek için bakalım bahtımıza ne çıkacak.

52Eagle ve katilhamsi bunu beğendi.
  9. 52Eagle

52Eagle Üye

Bizim bu kıyılara daha göç balığı girmedi ama yerli balığı neredeyse 12 ay tekneyle uzun olta ile yakalamak mümkün. Kıyıdan yemli de de genelde gece de 1 - 2 vuruş oluyor. Aldın aldın :)

forzaemre ve katilhamsi bunu beğendi.
  10. erhangun84

erhangun84 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar BOTAŞ in yanındaki kayalıklarda avlanmak neden yasaklandı size açıklamak isterim ozamanlar ben Marmara Depoculuk ta çalışıyordum iskelede nöbet tutarken bir gece balık tutmaya gelenler yüzünden şöyle bir olay oldu normalde gelen yabancılar zaten riskli görünmesine rağmen son zamanlarda oradaki dar yola 10 tane araba yanaşmaya başladı bu durum limanlarda akaryakıt tahliyesi yapıldığı için bir yangın çıksa itfaiyenin müdahale etmesıne engel olarak görüldü ve opet limanından bir mühendis arkadaşları uyardı yolu kapatmamalarını arabalarını daha uzağa park etmelerini istedi ama sonuç alamadılar ve tabi buda hemen fırsata çevrilip zaten yapılması beklenen yasaklama jandarmayla organize bir şekilde yapıldı işte olayın özü bu.2016 da son çalıştığım zamanlar ben bizzat adamın birine denemesi için yarım saat izin verdim ama 5 dk sonra anlaşmış gibi jandarma gelip hemen adamı çıkardı malesef orada ben hiç denemedim ama artık o şansımızda kalmadı

Niy_O, legendario ve Mektupla bunu beğendi.
  11. forzaemre

forzaemre Üye

Doğrudur Erhan Bey.Botaş'ın orası bölgenin en tehlikeli yeri aslında bir patlama anında yapılan hesapların ucu tüm bölgeyi etkiliyor.Sultanköy'de avlak yeri bitmiyor tabi Botaş'ın 50 metre ilersinde kumsal ve kısa kayalık alanlar var oradanda balığı çeken yine çekiyor.