Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TEKİRDAĞ, Marmara Ereğlisi, YeniÇiftlik, Sultanköy, Silivri Balık Durumu

Muhayyer

Daimi Üye
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bu sabah Kadıköy'den kalkıp hem anne babayı görmek hem de geçen bahsettiğimiz merayı yoklamak için gidelim dedim ama evdekilerin başka planı olduğu için ertelendi. Açıkçası benim de aklım oralarda, hatta bir gün denk gelirsek sevinirim @yyildirayy

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu sabah Kadıköy'den kalkıp hem anne babayı görmek hem de geçen bahsettiğimiz merayı yoklamak için gidelim dedim ama evdekilerin başka planı olduğu için ertelendi. Açıkçası benim de aklım oralarda, hatta bir gün denk gelirsek sevinirim @yyildirayy
İnşallah, kısmet

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Spin takım kurdum, alıştırma olsun diye at-çek yapmaya başlayalım diyorum ama Silivride hiç levrek merasıda bilmiyorum. Daha önce hep yemli atıyorduk.
Nerelerde atsak acaba :rolleyes:

Kubix

Daimi Üye
Adı
Kubilay Yalçın
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Spin takım kurdum, alıştırma olsun diye at-çek yapmaya başlayalım diyorum ama Silivride hiç levrek merasıda bilmiyorum. Daha önce hep yemli atıyorduk.
Nerelerde atsak acaba :rolleyes:
Yemli levreğe atıyorsanız önceden yine oralarda atın bence ;)

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Valla abicim kimse levrek merası şurasıdır demez sanırım :) bilip yardımcı olmak isteyen de yazar size artık ya özelden ya burdan artık kısmet :)

Rastgelsin.
Haklısın.
Zamanla arayıp kendimiz bulacağız artık.
Teşekkür ederim.

yyildirayy

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Dün yazdığım gibi bugün ilk spin tecrübesi için 16.00-19.00 arası Silivri dalgakıranda alıştırma yaptım.
Rapala ile atışlarda vuruş dahi olmadı. 1 saat kadar da kaşık attım, kaşıkla avı 2 adet çinekopla kapattık.
İlk spin tecrübesi olarak boş dönmeyip 2 adette olsa çinekop tutmak mutlu etti açıkçası. :D