Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekirdağ/Şarköy avlak bilgisi

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
O bölgede sanayi pek olmadığından böyle güzel balıklar çıkıyor.

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
Merhabalar;

Ağutos'un ilk haftası Şarköy'de olacağım.Bölgede gözlük şnorkel ile dolaşırken sabah levrek ve mırmır görüyorum.Bu bölgede hiç spin ve lrf yapmadım.Tüm ekipmanlarımı yanımda götürmek istemiyorum, Şarköy bölgesinde av yapan hobidaşlara bir sorum olacak.Bu bölgede silikon, karides, su üstü ya da maket, hangi malzemeleri yanıma almalıyım?

Şimdiden teşekkürler.

aykut kilitcioglu

Aktif Üye
Adı
aykut kilitcioglu
lrf iş yapıyor.ataturk parkı ve iskele.birde küçük liman arkası.zargana yapıyor.kendo baby jıg 3.5 grm.limon ve pembe karısık olanı.
fujın worm glow beyaz ve yellow kullanıyorum.pahalı slikona gerek yok.ispariler hakkından geliyor:).

roxy

Aktif Üye
Adı
Batuhan Candan
lrf iş yapıyor.ataturk parkı ve iskele.birde küçük liman arkası.zargana yapıyor.kendo baby jıg 3.5 grm.limon ve pembe karısık olanı.
fujın worm glow beyaz ve yellow kullanıyorum.pahalı slikona gerek yok.ispariler hakkından geliyor:).
Beyaz sarı her tür kurt var :) Jig takılmıyor mu?

Dazzle

Yeni Üye
Adı
Yoldaş Ulaş
Kan Grubu
A Rh Negatif
Merhabalar herkese, ben şarköyde balık tutmak amacıyla oltalar hakkında araştırma yaparken denk geldim buraya ve oldukça güzel şeyler öğrendim sayenizde. Ama aklıma takılan bi konu var açıkçası. Gördüğüm avlanma çeşitleri arasında en çok beni kendine çeken limanda LRF yapmak oldu çünkü küçükken limanda misina ile kaya balığı tutmak beni oldukça mutlu ediyordu açıkçası, balığı yakından görmek olsun yemi yemesini izlemek olsun. Ama ne limandan kadar verim alırım eskisi gibi balık varmıdır bilemedim. Acaba limanda LRF yapan var mı bu sezon ve verim alabiliyor musunuz ?