Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekne almak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

tugayahmet

Yeni Üye
Adı
tugay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abiler, kardeşler herkese selamlar. Yeni üye oldum. Teknesi olan aktif olarak balık işi yapan ve yardımcı olabilecek var mıdır? İzmirde yaşıyorum. 30 35bin tl ye bir tekne alıp balıkçılık yapmak istiyorum. Hangi liman olacak, tekne nasıl olacak daha araştırıyorum ama yaz kış bu işi yapabilir miyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ardy

Üye
Adı
Arda
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Merhaba, fiyat konusunda bir şey diyemem ama yaz kış balığa çıkacaksan özellikle kış aylarında serpintiyi en az alacak şekilde bir model bakman yararına olacaktır

tugayahmet

Yeni Üye
Adı
tugay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kış ayları avları için neye bakmam gerekiyor teknelerde

hawk17

Aktif Üye
Adı
mehmet şahin
Bahsettiğin paraya engenc 30 ile 50 yaşları arasında 6-7 metre arası pancar motorlu kamaralı bir tekne edinebilirsin..Yaz kış yapacaksan zaten kamara güneşlik vede kışlık branda gibi gereklilikleri düşünmelisin.Yok fiber olsun dersen yine eski model 4.36-4.50 üstü açık kamarasız 10-15 hp gücünde tekneler bulabilirsin ki bunlar kışın senin işini görmez..Alacağın teknede balık bulucu olmasına dikkat etmen gerekir..Ama bunların dışında en olmaz ise olmaz olan tek konu;önce tekneye barınak belirlemek vede o barınakta yer bulmak olacaktır..Bu günlerde onlarca insan teknesine yer bulamadığı için mecburen satılık levhası asmaktadır..

tugayahmet

Yeni Üye
Adı
tugay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
fiber tekne neden işimi görmez