Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekne Fiyat / Geçerlilik Tavsiyesi

cetil

Yeni Üye
Katılım
22 May 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Adı
Cetin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Herkese merhaba ,ufak hobi amaçlı bir tekne arayışına girdik ve Yeni Foça balıkçı barınağında bağlı olan bir tekne bulduk. Tanıdığımız birisi yeni aldığı 4.90 fiber , 15 beygir iki zamanlı motora sahip bir tekneyi yeriyle birlikte 15bin TL fiyatla bize tavsiye etti. Teknenin o kadar yapmayacağını biliyoruz ama barınakta yer olmaması ve bu tekneyi aldığımızda yere de sahip olacağımız için sıcak bakmaya başladık. Çok bilgimiz olmadığı için foruma'da sormak istedim. Teknenin ufak tefek işleri var, yosunlarının temizlenmesi, tente ve belki boya. Sizce 15bin TL verip yer sahibi olarak bu tekneyi almamız mantıklı mıdır ? Şimdiden çok teşekkürler.
 

Ekli dosyalar

Cajun

Yeni Üye
Katılım
18 Eyl 2019
Mesajlar
5
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Adı
Sedat
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Motor iki zamanlı ve eski tip Yamaha. O rakamlara daha temiz ve üst model tekne bulunur. Piyasada çok tekne var ve alıcı yok. Corona virüsü her sektörün belini kırdı. Kimse cebindeki parayı harcamıyor. Her sektörde olan şişkinlik artık patladı.