Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekne Önerisi...

BAŞARAN

Aktif Üye
Selamlar. Öncelikle aldıysanız hayırlı olsun. Geçen ay bu teknenin benzeri marinboat samba teknemi sattım. Eğer denizde bırakacak yeriniz yoksa romorkla getir götür büyük eziyet oluyor bunu belirteyim. Teknemi sattıktan sonra uzunca bir süre tekne arayışı içine girdim ve ciddi anlamda marmara bölgesindeki bütün tekne üreticilerinin modellerini inceledim. Sonunda kararımı tekposan 450 olarak verdim. Inanılmaz kaliteli bir üretim. Alt karına çelik destekli teknenin fiberi piyasa üstü kalitede. 20 hp tohatsuyla 2 kişi 43-45 km arası sürat yapıyor. Denge inanılmaz iyi .kisacasi eğer kamarasız bir tekne düşünürseniz kesinlikle tekposan 4.50 tekneyi araştırıp görmenizi tavsiye ederim. Daha önce kullandığım bütün teknelerin bunun yanında sadece teknecik olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Saygilar
Merhaba Kubilay Bey;

Yerli üretim olarak bir de Yerliyurt tekneleri denemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar dilerim.

Adı
Kubilay
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba Kubilay Bey;

Yerli üretim olarak bir de Yerliyurt tekneleri denemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar dilerim.
Inanin hepsini araştırdım 4.50 sinifinda tekposan gibi bir tekne yok. Yakından incelerseniz sizde ne demek istediğimi anlarsınız

BAŞARAN

Aktif Üye
Dediğim gibi almış olduğunuz tekneniz hayırlı uğurlu olsun..
İyi günler de kullanın.