Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekne Ve Motor Evrak Sorunu Af Beklentisi

Konu, 'Tekne ve Deniz Motorları' kısmında Gelici tarafından paylaşıldı.

1. Gelici

Gelici Üye

Merhaba Arkadaşlar
    Türkiyenin her yerinde tekne ve motor sahibi olup evrak konusunda sıkıntısı olan bu nedenle liman kaydı yapamayan sanıyorum tahminimin çok üzeride. bu haliyle tekne ve motor sahiplerini hem üzmekte hemde strese sokmakta zira benim durumum hem üzülüyor hemde stres yaşıyorum.
    1 ay önce Marinboattan yarım kamaralı 4,95 bir tekne aldım, bunun üzerine bir arkadaşım bana 25 hp bir motor verdi geçmişte teknesi varmış bir akrabasına vermiş motoruda bana verdi çok iyi çok güzelde gelgelelim bende bunu gönül rahatlığı ile kullanamayacağım, halbuki ben bunu teknenin kütüğüne işletebilmeliyim ama ne yazıkki yeni yönetmelik yada yasalar buna olanak sağlamıyor, herşeye af çıkaran hükümet neden bu konuda bir şey yapmıyor anlamıyorum. Benim gibi bir çok insan bu konuda bir af beklentisi içinde umarım kısa zamanda bu konu hakkında güzel bir haber alırız. konu ile ilgili her türlü görüş öneri ve bilgilerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ilhany

ilhany Aktif Üye

Merhaba;
    Daha önceki tekne kayıtlı değil miydi?
    Eğer kayıtlı ise sorun olmaması lazım

4. Erol 61

Erol 61 Daimi Üye

Af maf işi bitti sadece kayıtlı motor kaydoluyor sonradan marinizeye çevrilmiş sıfır motor bile olmuyor artık af maf da çıkmaz bi ce belgesi bulursanız olur oda yeni olacak tabi imkansız gibi birşey

5. Gelici

Gelici Üye

2004 model motor ve tekne sıfır alınmış o yillarda böyle değildi yazları kullanıp kışın karaya alıyorlarmış kaydı yapılmamış bu durumda çok tekne ve motor var. Umutla bekleyeceğiz

Sayfayı Paylaş