Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tekneden Çupra Mercan Avı Için Hassas Kamış Tavsiyesi

Belekbeach

Aktif Üye
Effe capri 150 50-60 tl fiyati var 3 tane aldim mukemmel neler yakaladim cok yumusak degil iple kullaniyorum tasmalama cok.iyi 2 ceymar bitanede spro makine takili agir devir iyi uyumlu

ExagoR

Yeni Üye
Adı
can
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar, Ben bodrum, güvercinlik, kazıklıdan tekneden çipura ve mercan avlarında hassas kamış arıyorum. 4 kamış arasında kaldım,

Daiwa Triforce Light Boat Serisi 180cm Olta Kamışı

Daiwa Sensor 1.80M

Trabucco achab 180M

Sonora Boat Quiver 180 50-150G

hangi kamış benim için daha avantajlı olur veya önerebileceğiniz bir kamış tavsiyesi var mı ?

Bir de rica etsem ip ve makine önerisi verebilir misiniz ?

namyelus07

Yeni Üye
Adı
Süleyman
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba, ben de bir bot kamışı arayışı içindeyim. Benim merak ettiğim ve hakkında hiç bir yorum ve görüş bulamadığım 2 kamış var. Bunlar;

"Shimano Alivio Boat Quiver 150cm" (eski alivio boat serisi değil yeni Quiver'lı seri)

Bir de,

"Kali Kunnan RV Brava 160cm"

Gerçekten bu iki kamışı çok merak ediyorum bilgisi olan nolur yazsın. Özellikle hassasiyetleri ve tasmalama becerileri.
Kali Kunnan RV Brava bildiğim kadarıyla slow jig kamışı ama bir yerlerde dip avları için de kullanılabileceğini yalan yanlış da olsa hatırlıyorum. Tabi benim hedef balıklarım kiloluk balıklar değil de tekir, barbun gib küçük balıklar. Bu açıdan kamış hassasiyeti çok önemli benim için.

serbay

Üye
Adı
serbay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
merhaba , Lineaeffe squiddy xl kamışının sıfırın ambalajlaması nasıl. teşhir ürünü geldiği konusunda endişem bulunuyor. bu kamışın sap kısmındaki kavrma yerleri ve kamışın boyasız (sap a giren) kısmında koruyucu şeffaf ambalj bulunuyor mu?