Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Terkos gölü kıyıdan av tavsiyesi

barisgirgin

Daimi Üye
Adı
baris girgin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Merhaba arkadaşlar cuma günü terkos gölüne gitmeyi planladık ancak daha önce hiç gitmedim ilk gidişim olacak hm piknik yapıcaz hemde kıyıdan spin takımla atçek yaparak arıcaz balığı turna şeklinde olan slikonlardan aldım kaşık var çeşitli rapalalar var ama slikonlardan umutluyum açıkçası :) giden arkadaşlar illaki tam mera söylemesede bölge olarak gölün hangi bölgesinde av yapabiliriz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Su kıyısında pikniğe uygun mekan at çek içinde uygundur. Sazlıkların kenarlarını diplerini deneyin.

Musti.barut

Daimi Üye
Kardeş ben terkozluyum bu dediğin sahtelerle balık alman zor hele kıyıdan çok zor.. belli başlı bölgeler var kıyıdan atacaksan bunlarada ne ben atlatabilirim ne sen bulabilirsin. Takım olarak 10 15 cm lik sert rapala kullanman lazım su üstü olucak. Yada sandal kiralicaksin iki saatte 3 5 balık alırsın.. san tavsiye balaban köyüne girmeden yol üstünde patikalar var burdan inersen ancak kıyıdan balık alırsın terkoz tarafinda yani şimdiki adiyla (DURUSU) bu kıyılardan teknesiz biraz imkansız

Saygilar rastgelsin...

caretta

Üye
Adı
BARBAROS
Piknik ve kiyidan atcek icin sazlibosna daha uygun ama yok illa turna ve terkos olacaksa kiyidan degilde sandal kiralayarak acilmanizi öneririm bende.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barisgirgin

Daimi Üye
Adı
baris girgin
Kan Grubu
B Rh Negatif
Teşekkür ederim arkadaşlar c.tesi günü sabahtan gittim terkoza sabahtan öglene 2 adet turna yakaladık avın raporunu akşam yayınlıyacağım..

palaz

Yeni Üye
arkadaşlar bu tekne kiraları ne kadar birde sazan çıkıyomu bu terkos gölünde bende ilk defa gidicemde bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

kamilvariser

Aktif Üye
arkadaşlar bu tekne kiraları ne kadar birde sazan çıkıyomu bu terkos gölünde bende ilk defa gidicemde bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar
kaptana göre fiyat değişir. kimi 250 ister kimi 200 kimi 150 ister. ben özcan kaptanla açılıyorum o 150 tl alıyor. ama artik teknesi karada palamuta hazırlık yapiyor. sazan yok. genelde turna var ve azda olsa levrek.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eylmz

Daimi Üye
fotograflar harıka olmus bende gıttım gercekten baktıkca doyulmayacak güzelliğe sahip bir göl