Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tika Lite Ace Lrf Kamış Hakkında Bilgi

M. Taha D.

Daimi Üye
Aynen fotodaki abartı.. Lineaffenin kamışlarını kulkanmadim ama fiyat performans ürünleri var.. Ama çift uç kamış tavsiye etmem.. Sizin kullanacağınız sahte ağırlıklari ne kadar.. Ortalaması ne?

cumner

Yeni Üye
Bottan sarkıtma ile 15 e kadar çıkarım en gazla kıyıdan kulladığım zamanda 3 gr jig yada silikon olur birde 10 gr mamsimum popper ve sahteler olur

cumner

Yeni Üye
Valla makşna ve kamış olarak toplam 500 tl dedklerin ne kadar tutuyor hocam

M. Taha D.

Daimi Üye
Benim dediğim kamış 340 lira.. Okuma Ceymar cxt 25 makine alabilirsiniz.. Toplam 500 civarına gelir pazarlıkla..

cumner

Yeni Üye
Baktım güzel kamış ama botta kullanmak için biraz fazla uzun. Gerçi bu kamışta kıyıdan kullanmaya elverişli uzak atım için çok iyi olur. Dediğim gibi bot için biraz uzun gibi birde yaptığım bir kaç araştırmalarda atar aralığı çok olan kamışlar çok zevk vermiyor dediler ne kadsr doğru bilemem bende bu alacağım kamışı ceymar 25 ile kullanacağım verimli olacağını düşünüyorım bakalım

M. Taha D.

Daimi Üye
Zevk meselesinin atar aralığınin çokluğu ile alakasi yok.. Genelde dar aralıklı atarlar daha çok ultra hafif silikon avcılığı için.. Haliyle bu tür kamışlar daki hissiyat daha fazla.. En ufak vuruşları hissedersiniz.. Ama bu zevk meselesinin kamışın malzeme kalitesi ile alakasi var.. Mesela karbon orani yüzük malzemesi fincanlarının kalitesi vs..

mlh

Üye
Adı
Melih Özcan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
sap kısmı uzun erkan abinin dediği gibi o bir dezavantaş yorar sizi. LRF kamışı bilekten aksiyon genelde ve sap kısmı ne kadar kısa bence o kadar iyi. bu kamış sanki light spin kamışı gibi.
açıklama olmada görüntü surf kamış gibi