Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TRIVIRI

Uğur Yücel

Aktif Üye
Adı
uğur yücel
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar geçen hafta c.tesi gecesi unkapanı köprüsünden geçtim merak edip bir bakayım ne tutuyorlar diye baktığımda herkesin trıvırı attığını gördüm 50 60 kişi.Zabıtaya haber ver dediler arkadaşım aradı kimse ilgilenmedi buna nasıl çare buluruz acaba?

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Malesef bunu okadar çok kişi kullanıyor ki ,
Geçen haftasonu ömerli barajına gitmiştim 10 kişilik genç bir grup geldi ellerinde sadece trıvırı vardı :(
buna nasıl çözüm bulunur bilemiyorum.
bence yetkililer tedbili kıyafet ile balık malzemesi satanlara gidip işi kökünden halletmeleri lazım

Uğur Yücel

Aktif Üye
Adı
uğur yücel
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Malesef bunu okadar çok kişi kullanıyor ki ,
Geçen haftasonu ömerli barajına gitmiştim 10 kişilik genç bir grup geldi ellerinde sadece trıvırı vardı :(
buna nasıl çözüm bulunur bilemiyorum.
bence yetkililer tedbili kıyafet ile balık malzemesi satanlara gidip işi kökünden halletmeleri lazım
İstanbulun göbeğinde kullanıyorlar ve kimsenin bir şey yaptığı yok yazık vallahi.

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Videosunu çekip haber kanallarının whatsapp ihbar hatlarına yollayın. İstanbulu göbeğinde yasak güzel haber konusu olur. Başka türlü kimse ilgilenmez.