Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Turna İçin Sazlıdere mi? Terkos mu?

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Arkadaşlar haftasonu için Turna avına davet aldım arkadaşlardan. Fakat yer konusunda kararsızlar. Biraz araştırma yaptım. İstanbul çevresi için iki seçenek arasında kaldım. Nereyi tavsiye edersiniz Sazlıdere mi? Terkos mu? Ya da tavsiye ettiğiniz başka bir yer varmı?
Teşekkürler, Sevgiler, Selamlar...( Offf şimdi farkettim konuyu yanlış yere açmışım çok özür dilerim :eek: )

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
fatih abicim dediğin yerleri bilmiyorum
abi bana kalırsa bilecik pelitözüne gidin derim yada sakarya mollaköye git gelen haberler gayet iyi

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Ben terkosta avlandım ve eğer orman içi bayağı bir yürürseniz,ıssız yerlerde özellikle tulum giyerek suya girer avlanırsanız,Turna tutmamanız için sebep yok...

şileli

Aktif Üye
Adı
salih tuhan
Fatih, bu kadar yağmurdan sonra Sazlıbosna çamur gibi olmuştur. Terkos biraz daha iyidir suyun bulanıklığı açısından. Yanınıza parlak kaşıklardan almayı unutmayın derim.
Rastgele...

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Fatih terkos olmalı secimin bence, ama kıyıdan pekte memnun edici sonuç alamazsınız sandal yada bot ile Balabanda sansını denemen çok daha faydalı olacaktır.
Muhakkak yanında çorba kaşığı gibi olan parlak kaşıklardan olsun çünkü balığı bu kaşık alıyor silikon rapala havasını alıyor yanında.

tutarfatih

Aktif Üye
Adı
Fatih
Yok be dostum aslında davetli olan benim ama garip bir davet yeri benim seçmem gerekiyordu:)
Bu arada az önce gelen bir haber üzerine bu av da yattı malesef. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız:D

ebarancizgi

Yeni Üye
Adı
Erdinç Baran
olursa bende katılırım dostum.. pirelendim iyice