Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Turna kaşiği denemeleri

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında mumuk06 tarafından paylaşıldı.

1. mumuk06

mumuk06 Üye

Merhaba arkadaşlar. Bu avımız da turna için en iyi verimi alınabilecek kaşıkları denedik. Tabi kide bu iş şans işi herkesin kendi tecrübeleri vardır. bende naçizane kendimce deneyerek paylaşmak istedim. Şimdiye kadar genelde D.A.M markasına ait kaşıkları kullanıyordum. Özellikle suda aksiyon ve iğneleri çok kaliteli olduğu için denk geldi mi balık kaçırdığı çok nadir oluyordu. yalnız en ucuz alıyım desen oda İnternet ten kargoyla birlikte 20tl den ucuz yok neredeyse. Bu seferde normalde alabalık ve tatlı su kefali için kullandığım mavi benekli ( marka önemli değil) her balıkçıda bulabileceğiniz en fazla 5tl olan 4 numara kaşık kullandım. Yani çok bereketli geçti. her zaman ki gibi limit üstü bir iki tane alıkoyduk gerisini suya iade ettik. İyi seyirler

zaad, BS Okuru ve BS Okuru bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Abi ben Acme Little Cleo kaşık dan baska bir kaşık kullanmıyorum fakat jig yönetimine de bir bakmak istiyorum eminim etkili olacaktır derin meralarda.. Eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş..

mumuk06 ve BS Okuru bunu beğendi.
  4. mumuk06

mumuk06 Üye

teşekkür ederim kardeşim. farklı şeyler denemekte lazım arada.rast gele.

BS Okuru bunu beğendi.
  5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebrikler
    Hem balıklar, hem de bilgiler için
    Her zaman rast gelsin

mumuk06 bunu beğendi.
  6. mumuk06

mumuk06 Üye

teşekkür ederim Şeref abi. Hepimize daha iyileri rastgelsin. yalnız turna avcılığı yapan arkadaşlar için artık turna sezonunu kapatmak lazım. ben kendi adıma bu seneyi bitirdim. Cünkü yumurta tutmaya başlamış balıklar. Moderatör olarak abi aslında bu tarz bilgilendirmeler yaparsanız hepimiz için iyi olacagını duşunüyorum.

BS Okuru ve BS Okuru bunu beğendi.