Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Twister ve Jigleri

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili kardeşlerim,,

Levrek avlarında sıkça kullandığım sahte yemlerin başında Twister'ler gelmektedir.Bu sahtelerin denenmiş ve kendini kanıtlamış olanlarını sizler için resimledim.Umarım faydalı olur.

6 gram Jigler

5 gram jigler

3 gram Jigler

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Benzer birkaç ürün çantamda bulunsa da deneme fırsatım olmadı henüz.
Benim şöyle bir kamp yapmam lazım ki çantadakileri yeterince test edebileyim. O da mümkün değil. :)
Herşeyin bir zamanı var, o zaman da nasıl olsa gelir deyip stoklamaya devam ediyorum.
Sakla sahteleri, gelir zamanı durumundayım valla Cahit Abi. :)

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cahit Abi çok değerli paylaşımlarına bir yenisini eklemişsin teşekkürler:) Ben bunların gece fosforlusunu kullandım deneme amaçlı. Balık alamadım ama o sırada olağandışı olaylar oluyordu projektör tutuyorlardı suya yoksa sudaki aksiyonu çok gerçekçiydi mutlaka balık alır diye düşünüyorum ki alanlar tanıyorum. Senin paylaşmış oldukların sanırım gündüz için değil mi Abi?

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
Benim şöyle bir kamp yapmam lazım ki çantadakileri yeterince test edebileyim. O da mümkün değil. :)
Herşeyin bir zamanı var, o zaman da nasıl olsa gelir deyip stoklamaya devam ediyorum.
Şeref abi sen emekli olmayınca kamp falan yapamazsın ufak tefek kaçamaklarlada kısıtlı zamanda senin kolleksiyonun tamamını denemek mümkün değil hani maşallah daha önceki paylaşımlarından biliyorum senin malzemeler balıkçı dükkanımı kolleksiyonmu belli değil. :D

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN

"Bu iş emekli olmadan pek yapılamıyor" deselerde pek inanma! Ne kadar gönüllü olursan ol iş,çocuk,ev işleri vs araya girince olmuyor,olmuyor.Emekli olduğum halde işim hala bitmiyor.Balığı zaman ayıramıyorum.Çocuklarım okullarını bitirdi,işe başladılar ve hala sorunları bitmedi.Hala koşturuyorum.Düşün artık.Sağlık olsun deyip geçiyorum.Allah kolaylık versin Şeref.Yanaklarından öpüyorum.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Teşekkürler Cahit abi, kolleksiyonun çok sağlam :)
Hiç olmazsa çantada kalmasın.Arkadaşlarımız faydalansın istedim.Twisterlerin Jiglere bağlanış şekli çok önemli.Onu bir Organizasyonda canlı olarak gösteririm kısmetse.

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit Abi çok değerli paylaşımlarına bir yenisini eklemişsin teşekkürler:) Ben bunların gece fosforlusunu kullandım deneme amaçlı. Balık alamadım ama o sırada olağandışı olaylar oluyordu projektör tutuyorlardı suya yoksa sudaki aksiyonu çok gerçekçiydi mutlaka balık alır diye düşünüyorum ki alanlar tanıyorum. Senin paylaşmış oldukların sanırım gündüz için değil mi Abi?

Hepsini istediğin şekilde,gündüz-gece kullanabilirsin.Farketmez.Sadece atarına göre iyi bir spin kamış gerekli.Yani,3-15 gram,5-25 gram gibi...

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
paylaşımınız için teşekkürler güzel sahteler

Enyalios

Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Çok güzel kurtcuklar ama abi dikkatimi çekti hiç sedefli beyaz yok :=)