Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Unkapani Koprusu

Cihad

Aktif Üye
Suana kadar hep 1 oltayla gittim ama acaba bundan sonra 2 oltayla gidip bi oltaya kibris takimi takip su ustu kefal yapip diger oltayla ne biliyim capari veya cinekop icin 3 lu kopru takimi yapsam verim alirmiyim ? Daha dogrusu simdi degil de 1 ay sonra gidicem cunku sali gunu ordaydim 1 istavrit 1 sardalya ile gunu bitirdim moralim bozuldu. 1 ay sonra bu dedigim sekilde verim alirmiyim ? Unkapaninda kefal olurmu bilmiyorum kefal ne zaman olur? yani gece mi ? Gunduz mu ?kefal su ustu yapiyor mu ?

Velociraptor

Aktif Üye
Adı
ali sert
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kefalden uzak dur kerdeşim. En güzeli hamsi al yap yemli olta tavalık istavriti alırsın.

epsodi

Aktif Üye
Adı
Ahmet Vada
Kan Grubu
O Rh Pozitif
kefal kıyıya yakın oluyor istavrit ise ortalarda oluyor genelde bazen oda kıyılıyor kefal yenmek için tutulacaksa temiz yerlerden tutulmalı istavrit tutmanda fayda var midye olur tavuk eti olur tutuğunuz istavrit olur bunları yem olarak kullanabilir yemli istavrit avlıyabilirsiniz.

Cihad

Aktif Üye
Peki iki oltayla gitmenin bi yarari var mi ? Biri cinekop digeri istavrit icin mi yapiyim ? Hafta ici gidicem yer sorunu olur mu Galatada veya Unkapaninda ?

epsodi

Aktif Üye
Adı
Ahmet Vada
Kan Grubu
O Rh Pozitif
hafta içi pek sıkıntı olmaz sanırım 2 olta tabiki dediğiniz gibi biri çinekop biri istavrit olur ama kalabalık değilse ki kalabalıksa bile diğer oltayı açmazsınız olur biter.

MiKaDo1905

Aktif Üye
Adı
Emir
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Peki iki oltayla gitmenin bi yarari var mi ? Biri cinekop digeri istavrit icin mi yapiyim ? Hafta ici gidicem yer sorunu olur mu Galatada veya Unkapaninda ?
Eğer olta bağlama aparatından yoksa alın, oltaları köprü üstünde daha rahat kontrol edersiniz.

Cihad

Aktif Üye
Olta baglama aparatim var 1 tane 1 tane daha alicaktim zaten sadece tek sikinti yok sikintisi iki olta bir de canta olunca metro metrobus falan zor oluyor biraz :) kucukcemecede oturuyorum ondan :D